Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
15 јули 2012
Мислења
571
Поени од реакции
832
Знае ли некој каде можам во Скопје (Центар по можност) да најдам Хрватско знаме/шал или било каков навивачки реквизит?
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.693
Поени од реакции
71.012
Знае ли некој каде можам во Скопје (Центар по можност) да најдам Хрватско знаме/шал или било каков навивачки реквизит?
Во ГТЦ види или на приземје кај Кам и Веро во таа продавницата за реквизити, ако нема таму ондак на втор кат (мислам дека беше на втор) во таа продавничката за реквизити :)
--- надополнето: 18 јануари 2013 во 15:50 ---
Dobra cizma sportska nesto kako onie kafenite timberland,kanagjanki, do 3000 den moze da se najde,i kade?? :D
p.s se razbira kopija od timberland zosto tamu se 7000 :D
Не е чизма тоа море, ТРАКТОРКА е :icon_mrgr: Ако прашуваш за тие високите за во зима што се носат, поготово за на снег :)
Јас имам такви, жути како тимберлендките, и сите ми викаат зашто си фрлил толку пари :D А уствари ги купив 1200 од една продавница :pos:
Мене ми завршија работа, пошто кога влегов да купам од тие тимерленд, 8 000 беа најефтините... Ги купив од таа продавницата до Египет во Гтц, на самиот влез од кај жена парк... Продавница е за машки и женски обувки, нема да ја утнеш.
 
Член од
15 јули 2012
Мислења
571
Поени од реакции
832
а зашто не!? фати некоја врска со млада Хрватка:)
Фала Коњаникот Сабја
Инаку, повеќе би ми било мило да фатам некој згоден Хрват, што ќе ми се Хрватките? :D
Ај сериозно сега, ако знаеш некое место вака како Коњаникот, предложи ми.
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
Фала Коњаникот Сабја
Инаку, повеќе би ми било мило да фатам некој згоден Хрват, што ќе ми се Хрватките? :D
Ај сериозно сега, ако знаеш некое место вака како Коњаникот, предложи ми.
oooo извини немислев дека женско...па бара спортски реквизит.Тогаш уште поубаво....Хрват!
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Од оние пластичните затки за сифон за када.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.001
Поени од реакции
24.879
Ако може некој да ми каже каде има фитнес клуб / теретана во Аеродром и околината? Знам дека има една кај нова железничка ама ако може некој да ми каже дали има други и како се со месечна членарина цена?

Однапред благодарам
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Вакви ластици каде може да најдам во Скопјево во околина на Аеродром, Ново Лисиче?
 
А

Атомската мравка

Гостин
Тука ми се гледа дека е најприкладно место да прашам.
Има уште како порано весник што испаѓаше огласник, кои денови поточно го има ?
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
Тука ми се гледа дека е најприкладно место да прашам.
Има уште како порано весник што испаѓаше огласник, кои денови поточно го има ?
Да има,Дневник и Вест, 24 вести во вторник излага.
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
Каде има во Скопје добри рачни часовници? :)
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.258
Поени од реакции
2.253
Овака, тазе сам свој домаќин сум и како таков не знам кај може да најдам ќеса за правосмукалка. Имам сега ставено од тие хартиените, па ја празнев еднаш од мака, ама не оди така. Прашав во поголемите марктети немаат, Тинекс, Веро...
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Каде има во Скопје добри рачни часовници? :)
Лошо поставно прашање.
Кажи до која цена.


Овака, тазе сам свој домаќин сум и како таков не знам кај може да најдам ќеса за правосмукалка. Имам сега ставено од тие хартиените, па ја празнев еднаш од мака, ама не оди така. Прашав во поголемите марктети немаат, Тинекс, Веро...
Се наоѓа по пазарине. Бит/зелен :)
Има секакви големини.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom