Снег

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Викавте колку е жешко летово и баравте зима. Еве ви. А сеа ласно, мамата викате.
Бар на лто нема да се сопнете на лизгајца ко еден кај мене зад зфрада. Се препрчали ко куцо и здивено магаре. КО педер пред накренат. Со сите четири у вис.

Врнит мамата.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.805
Поени од реакции
20.153
Снег, што убаво надвор бе детчки, сеебело.:pipi:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.567
Поени од реакции
6.696
Радишани и Бутел се отсечени, многу снег натрупа на Скопска Црна Гора.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Снег, што убаво надвор бе детчки, сеебело.:pipi:
Ајде џаначаааано, на шмркање. Од ова не се умира од предозирање, само од ПлеВРонија шо викаа по селана (пнеумонија)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Радишани и Бутел се отсечени, многу снег натрупа на Скопска Црна Гора.
еве ти информација од прва рака од бутел - снегов нема врска дека врне.. снегов ИСТУРА без прекин - дајбоже вака да продолжи ама цела недела без прекин! елементарна непогода нека прогласат ако треба. Најубаво е!


ај еве ви и една песна за снегов.
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.580
Поени од реакции
31.162
,,,,,,:icon_mrgr:,avtopatot do gostivar ,,,se vozi i nekako no kon strazha gospod napomosh ,,,,samo 4x4 ,,,ili lanci ,,,i ne se zaebavajte .,,,ako nemorate ne izleguvajte ,,,ako veke ste na pat ,,,obrnete vnimanie koga ste nadolu ,,na spushtanje,,,,iiihhhaaaaa,,,odamna vakov sneg nemalo ,,,,a i ushte vrne,,,,,,:D,,,,taftalidzhe pochna okolu 6h da vrne ,,,,do 7 veke mu ja eba ,,so zadrshka,,,,na snegot de mislam ,,,:)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Врне снег - Плусинфо: Владата е виновна. Поради Скопје 2014 се нема пари за сол.
Врне снег - Курир: Бранко конечно може да се нашмрка на раат.
Врне снег - Сител: пијте Ладна вода....

Врне снег - Макрадули: ја ништо не знам, затоа сум од СДСМ.
Врне снег - Бициклистички: Најостро демантираме дека некој од нас изјавил дека Макрадули не е глуп ко ноќ. Глуп е. Знаеме и имаме докази за тоа.

Врне снег - Лиле ДОМ: снегот треба да не врне на падините на Водно, тоа е заштитен појас и претставува бели дробови на Скопје.

Врне сенг - Амди Бајрам: 99.102% врне снег
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.580
Поени од реакции
31.162
Врне снег - Плусинфо: Владата е виновна. Поради Скопје 2014 се нема пари за сол.
Врне снег - Курир: Бранко конечно може да се нашмрка на раат.
Врне снег - Сител: пијте Ладна вода....

Врне снег - Макрадули: ја ништо не знам, затоа сум од СДСМ.
Врне снег - Бициклистички: Најостро демантираме дека некој од нас изјавил дека Макрадули не е глуп ко ноќ. Глуп е. Знаеме и имаме докази за тоа.

Врне снег - Лиле ДОМ: снегот треба да не врне на падините на Водно, тоа е заштитен појас и претставува бели дробови на Скопје.

Врне сенг - Амди Бајрам: 99.102% врне снег
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:,,, ne sluchajno si vo ludara,,,,,:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.406
***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************
„без зборови“
кога може некое дете во Берово,зошто да не и јас
 

Kajgana Shop

На врв Bottom