Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
i kako ti se dopaga li? jas sakam da kupam dusek zatoa. Blagodaram
Па одамна не сум го користела...а пред некоја година тоа ни беше спална.
Задоволна сум...само од мое искуство,треба да се стави некое ќебе испод чаршавот,затоа што малку е ладничко без тоа.Инаку супер се спие(y)
 
Член од
23 март 2011
Мислења
1.044
Поени од реакции
952
Па одамна не сум го користела...а пред некоја година тоа ни беше спална.
Задоволна сум...само од мое искуство,треба да се стави некое ќебе испод чаршавот,затоа што малку е ладничко без тоа.Инаку супер се спие(y)
Аха.
Благодарам. инаку слушнав оти од едната страна бил летен а од другата зимен т.е. за лете и за зима.
 
Член од
29 октомври 2011
Мислења
1.712
Поени од реакции
1.152
Аха.
Благодарам. инаку слушнав оти од едната страна бил летен а од другата зимен т.е. за лете и за зима.
Можеби,ако сега има некои нови...мојот душек е од пред 15-тина години;)
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Каде у ск можам да копирам кодиран клуч и колку приближно ке ме фати ?
Вака изгледа клучпот
 
Член од
12 август 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
2.031
Каде у ск можам да копирам кодиран клуч и колку приближно ке ме фати ?
Вака изгледа клучпот
Овој ти е од Астра ако не се лажам. Универзален е само се стиска едното копче пред да уклучиш контакт и колата го прифаќа. Ти треба само да работи од било која кола прифаќа.
 
Член од
23 ноември 2012
Мислења
10
Поени од реакции
3
знае ли некој, каде може да најдам карти за играње bicycle?
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Знае ли некој каде можам да најдам метални калапи за колачи (од оние со кои се сече одредена форма, не од оние во кои се пече). Низ поголемите маркети кај нас има, но се премногу мали. Може знае некој дали има и специјализирана продавница за кујнски прибор итн. Нешто како ова треба да изгледа. blabla.jpg
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.539
Поени од реакции
697
Знае ли некој каде можам да најдам метални калапи за колачи (од оние со кои се сече одредена форма, не од оние во кои се пече). Низ поголемите маркети кај нас има, но се премногу мали. Може знае некој дали има и специјализирана продавница за кујнски прибор итн. Нешто како ова треба да изгледа.Прегледај го приврзокот 54053
Има една продавница на Бит Пазар позади билетарата на ЈСП што беше имаш се и сешто за торти колачи и слично
 
Член од
13 март 2008
Мислења
9
Поени од реакции
1
Незнам дали прашањето е за тука, ми требат 5 6 програми за машинство (изработка на машински делови) како што се SolidWorks, AutoCAD и други. Значи ми требат само како се викат програмите.
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Постари модели на Nike (airmax) ??? Има ли во Борис Трајковски по тоа продавниците?? И цените како се движат ,најверојатно се малку пониски...
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Каде можам да најдам пари :vozbud:

































мала шала :D него да прашам дали знае каде можам да најдам вакви патики во Скопје ко на сликава :D converse.png

 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
Каде може да се купат етерични или ароматски масла за масажа ? Многу би ценел ако може одговор до така вторник среда да добијам :)

Фала однапред :)
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Каде може да се купат етерични или ароматски масла за масажа ? Многу би ценел ако може одговор до така вторник среда да добијам :)

Фала однапред :)
Мислам дека имаш во градски трговски центар спроти кинеската продавница има една парфимерија таму продаваат вакви работи :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
Мислам дека имаш во градски трговски центар спроти кинеската продавница има една парфимерија таму продаваат вакви работи :)
Благодарам :) Опцијава уште утре ќе ја проверам :)

Ако некој друг знае нека пише :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom