Хороскоп, хороскопски знаци (општо)

Што сте во хороскоп


  • Вкупно гласачи
    1.372

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Зависи кој како ке ми налета и како ке ми пријде,во лутина ретко се воздржувам да не избувнам.
За маки и проблеми беше муабетот,инаку во лутина не бирам ни средства ни зборови и често се каам после за кажаното или направеното. Едноставно спој на жички и тоа е :)
Што не значи дека тоа е особина на Скорпија,имам другари што мува не ги лази,нит се караат нит се расправаат со некого.
Да, за маките не сме можеле да ги поднесеме сами па повлекуваме и други луѓе со нас. Односно негативните емоции ги распределуваме, иначе не сме кукачи во никој случај.
 
Член од
19 март 2012
Мислења
1.439
Поени од реакции
3.810
Секако дека секој е поесебен и уникатен. Мене ми е интересно како секој знак реагира речиси слично на дразби. Зошто реагираат слично и имаат слични карактеристики?
Еве пример близнаците речиси сите се непостојани и лицемерни. Зошто тие лица родени во знакот на близнак ја имаат оваа карактеристика (се разбира некој повеќе, некој помалку)? :D


Оффф... :( :P

Не сме лицемерни, само непостојани :D
 
Л

Лигеја

Гостин
Зависи кој како ке ми налета и како ке ми пријде,во лутина ретко се воздржувам да не избувнам.
За маки и проблеми беше муабетот,инаку во лутина не бирам ни средства ни зборови и често се каам после за кажаното или направеното. Едноставно спој на жички и тоа е :)
Што не значи дека тоа е особина на Скорпија,имам другари што мува не ги лази,нит се караат нит се расправаат со некого.
Во секој хороскоп има два типа:висок и низок.Зависи на кој припаѓаш.
--- надополнето: 21 ноември 2012 во 13:15 ---
Еве кога ги спомена колите има ли некоја Корса што нема проблем со електроника? :D
Во право си...:(
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Л

Лигеја

Гостин
Ние сме најдобар знак, целосна спротивност од вас :P
--- надополнето: 21 ноември 2012 во 13:17 ---


Кажи и на Велвет дека и за близнаците сум во право освен за Корсата:D
Што да и кажам кога мене судбински ми е наменето цело време да ги сретнувам.Во соба полна луѓе фрли ме со Близнак разговор ќе почнам и не запираме добри 6 саати со мелење. :pos: А за лицемерието...точно е и со сите што сум ги сретнала досега имам лошо искуство.Баш со сите нажалост.Добри соговорници,но лоши другари.They can't keep their mouth shut. :LOL:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Што да и кажам кога мене судбински ми е наменето цело време да ги сретнувам.Во соба полна луѓе фрли ме со Близнак разговор ќе почнам и не запираме добри 6 саати со мелење. :pos: А за лицемерието...точно е и со сите што сум ги сретнала досега имам лошо искуство.Баш со сите нажалост.Добри соговорници,но лоши другари.They can't keep their mouth shut. :LOL:
За соговорници се одлични, лоши се за врска и другари, добро за секс ги бива мора да се признае дека се страсни. Да не биде дека ептен ги критикувам:)
 
Л

Лигеја

Гостин
За соговорници се одлични, лоши се за врска и другари, добро за секс ги бива мора да се признае дека се страсни. Да не биде дека ептен ги критикувам:)
Да и јас се согласувам со последното иако треба да се доминираат од време на време.Непослушни се бе.Мали деца. :D
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Близнак и близнак тоа е како експлозија на идеи,само озборување и смеење.Интересна шема,но мора да прекинам некогаш зашто нема крај :)
 
Член од
19 март 2012
Мислења
1.439
Поени од реакции
3.810
Да и јас се согласувам со последното иако треба да се доминираат од време на време.Непослушни се бе.Мали деца. :D

И вас тоа не ви е интресно??? :P :LOL: Значи, не ве разбирам :P:icon_mrgr:
 
Член од
19 март 2012
Мислења
1.439
Поени од реакции
3.810

Kajgana Shop

На врв Bottom