Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Bojaan

Bojan
Член од
24 декември 2010
Мислења
115
Поени од реакции
33
Де ме кажете уште една утакмица ама сигурна со вие на вас неможам да најдам уште за да си комплетирам ливчево од 5 утакмици:cuc::cuc:
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.034
Поени од реакции
3.615
Лелеле ќе ги искинам живциве со Дел Потро, губи 3-0 од Андерсон, а јас го имам 9,5+ прв сет, ако не го врати брејкот и да заврши сетов до крај без брејк 6-3 = 9, а јас барам минимално 10 гема, а се плашев да не тепа убедливо ДелПотро, кој морон еј.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.009
Поени од реакции
112.321
Лелеле ќе ги искинам живциве со Дел Потро, губи 3-0 од Андерсон, а јас го имам 9,5+ прв сет, ако не го врати брејкот и да заврши сетов до крај без брејк 6-3 = 9, а јас барам минимално 10 гема, а се плашев да не тепа убедливо ДелПотро, кој морон еј.
Истово и мене ми се деси, викам ај бомбардери се и двајцава и ќе идат до тај брејк сигурно, и шо убаво коа видов дека Андерсон прв сервира викам ај и да напраи Делпо брејк пак ќе ја фатам пошо 6-4 ќе го земе, а овој умрениов не може да му земе поен на Андерсон ццц.
 
2

~2A

Гостин
Barcelona B - Recreativo 1
Ausburg - Hanover P.P. X
Sasusuolo - Juve Stabia 1
Kasimpasa - Besikatas 1


Време е да фатиме.
 

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
Zagreb - Osijek 2/1

Lokomotiva Z. - Zapresic 1/2

ovie Lokomotiva pred 2 nedeli vlegoaa i 2/1 na mecot so Zadar..

Imaat pari be klubovite , em igraat , zemaat plati , em mestat utakmici , toa e :вонзем:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.009
Поени од реакции
112.321
http://www.rezultati.com/utakmica/4SyVeBk4/#detalji-utakmice
http://www.rezultati.com/utakmica/QywRdizb/#detalji-utakmice
:pos::pos:
А може и не се местени двете, башка на втората утакмица играат најверојатно двајца браќа против себе, за гостите дал два гола едниот а за домаќините еден гол другиот брат. Бар кога местат да не местат толку очигледно.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.948
Поени од реакции
9.581
Мамич :cuc: и во двата тима има замешано прсти овие од Загреб знам претходната играа мегусебе и сите очекуваа местење
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.309
Поени од реакции
26.221
Најсигурни според мене се:

Фрајбург - ДОРТМУНД 2
СТ.ПАУЛИ - Дрезден 1
Аланиа - ЗЕНИТ 2
Мајорка - РЕАЛ МАДРИД 2
 

Kajgana Shop

На врв Bottom