Xbox360 гејмери

Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Aha ;D a prodava nekoj 20 gb hard ? gleam po net izgor se :D 80-90 dolari kaj nas poise idat ako ima nekoj neka pise
Ако имаш некое УСБ можеш да ставиш, мислам дека 8 ГБ ќе ти заврши работа за форца, а можда и помало, не ми текнува точно колку инсталира. Само да ти е компатибилно УСБ-то. Јас така користам едно од 16 ГБ пошто ХДД-то ми е само 20
има фора исто ако сакаш да се заебаваш да земеш на старо или начекаш на ново мислам дека WD Blue беа хардовите, незнам точно која серија ќе си проверите на нет, од 120 или 250GB, што моше да се флешуваат со firmware да пасуваат на Xbox-от.

Eдит: Или ај жал ми беше да не се мачите да барате на google видете овде :) Има WD2500BPVT во мебиус 2400 денари така да факајте се за работа ;)
 

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
Од која страна можам да набавам код за 12 месеци..Знам лани нарачав од една страна т.е платив и после 15 минути ми пуштија код на емаил и веднаш си активирав акаунт..сакам пак така да направам..а не да чекам 20 дена достава :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Од која страна можам да набавам код за 12 месеци..Знам лани нарачав од една страна т.е платив и после 15 минути ми пуштија код на емаил и веднаш си активирав акаунт..сакам пак така да направам..а не да чекам 20 дена достава :)
mmoga.com
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Од која страна можам да набавам код за 12 месеци..Знам лани нарачав од една страна т.е платив и после 15 минути ми пуштија код на емаил и веднаш си активирав акаунт..сакам пак така да направам..а не да чекам 20 дена достава :)
Oвде ти е најевтино
 
D

Deleted member 53418

Гостин
има фора исто ако сакаш да се заебаваш да земеш на старо или начекаш на ново мислам дека WD Blue беа хардовите, незнам точно која серија ќе си проверите на нет, од 120 или 250GB, што моше да се флешуваат со firmware да пасуваат на Xbox-от.

Eдит: Или ај жал ми беше да не се мачите да барате на google видете овде :) Има WD2500BPVT во мебиус 2400 денари така да факајте се за работа ;)
mozam li forza 2 cd na usb da ja instaliram 3 giga bara slobodno ja iam 7 ?
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Ако некој дојде до торент од ПЕС 2013 нека пише во инбокс, почнаа да излагаат ривјус од веб страни и магазини, кај и да е ќе ја залепи некој на торент...
Незнам за торент ама ја почна да ја има по сајтови како ruyshare, netload итн
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160

Fear In Madrid

Hala Madrid ! ! !
Член од
26 ноември 2009
Мислења
332
Поени од реакции
37
на таа ммога страна ми бараат само преко манибукерс да платам..неможе преку кредитна..знае некој страна кај што можам да земам лајф со кредитна картичка и да биде кодот пратен по маил ?
 
D

Deleted member 53418

Гостин
има фора исто ако сакаш да се заебаваш да земеш на старо или начекаш на ново мислам дека WD Blue беа хардовите, незнам точно која серија ќе си проверите на нет, од 120 или 250GB, што моше да се флешуваат со firmware да пасуваат на Xbox-от.

Eдит: Или ај жал ми беше да не се мачите да барате на google видете овде :) Има WD2500BPVT во мебиус 2400 денари така да факајте се за работа ;)
probav da go instaliram error mi dava zaso ? na 24 %^ ne ide poise error dava? :Dso moze dae
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
на таа ммога страна ми бараат само преко манибукерс да платам..неможе преку кредитна..знае некој страна кај што можам да земам лајф со кредитна картичка и да биде кодот пратен по маил ?
На аmazon
probav da go instaliram error mi dava zaso ? na 24 %^ ne ide poise error dava? :Dso moze dae
Каков error? Сигурно добро ти е изрежено DVDто?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom