Студентски домови

Член од
22 мај 2010
Мислења
630
Поени од реакции
109
некој да не знаеш што бидна со студентскиот во лисиче населба ке функционира или слабо ?!?
 
Член од
22 јули 2012
Мислења
17
Поени од реакции
1
Може некој да ми каже колку има од ПМФ до Сениќ пешки?
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Ја завршив трета и како потврда за редовен извадив од шести семестар, а сестра ми заврши втора и извадила потврда за редовен од петти. Јас да вадам нова потврда или она ?
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Колку шо се сеќавам 58ца оди до Веро, е сеа колку блиску поминвеше до Пелагонија,ич неможам да се сетам.
58ца мислам дека е приватен, а не сум слушнала дека некој од Пелагонија оди на факултет со тој автобус, што не значи дека тврдам дека не може да се оди. Знам другари и колеги ми се жалеа дека морале со такси да одат од Пелагонија до факултет бидејќи немало автобуска линија.
--- надополнето: 21 август 2012 во 12:57 ---
Дефинитивно, за 10-15 мин стигаш.
Нема повеќе од 5-10 минути, од задната врата ако излезе за 5 минути е до Градежен. За 15 јас стигам до Економски.
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.450
Поени од реакции
7.934
дали ми се потребни документите за да поднесам приговор?
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.415
Поени од реакции
6.048
58ца мислам дека е приватен, а не сум слушнала дека некој од Пелагонија оди на факултет со тој автобус, што не значи дека тврдам дека не може да се оди. Знам другари и колеги ми се жалеа дека морале со такси да одат од Пелагонија до факултет бидејќи немало автобуска линија.
--- надополнето: 21 август 2012 во 12:57 ---

Нема повеќе од 5-10 минути, од задната врата ако излезе за 5 минути е до Градежен. За 15 јас стигам до Економски.
Сеа ,јас лани седев на крај на кисела водеа еден период,и памтам со тој одев до веро а со 24ка до на рекорд...58ца иначе колку шо ми теквит по онаја улицана поминвеше Сава Ковачевич(не пејачот :D ) шо не е многу далеку од Пелагонија.
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Абе се пријави некој Бруцош или слабо уште?
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Ја завршив трета и како потврда за редовен извадив од шести семестар, а сестра ми заврши втора и извадила потврда за редовен од петти. Јас да вадам нова потврда или она ?
Абе ако не си запишан/а во 7ми семестар не можат ни да ти извадат потврда за редовен студент во 7ми семестар. Важно имај потврда :)
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Абе ако не си запишан/а во 7ми семестар не можат ни да ти извадат потврда за редовен студент во 7ми семестар. Важно имај потврда :)
Ја имам ама на сестра ми во Битола и дале за петти семестар потврда, а нема запишано и затоа се чудам шо да правам. :D
 
Член од
19 август 2012
Мислења
23
Поени од реакции
13
кој студентски е најблиску до технолошки?
 
Член од
8 јули 2008
Мислења
4.450
Поени од реакции
7.934
Молам, одговорете дали ми требаат документите за поднесување на приговор... итно ми треба, фала однапред.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom