Xbox360 гејмери

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Ако игра некој ПЕС, CoD MW3 или било што на Live, нека ме адне - thaCaspeR
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Дечки имам 3 месеца голд мембершип код, одам Редеем код го пишам кодот , и ми пише Billing Details :/ Бидејќи ми е од Америка Хбох-от,може само да внесам амерички адреси и телефон ? Дали можам да лажам и да си ги земам 3те месеци?!?! Ако сака некој да го купе или да го заменам за нешто друго ??
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Дечки имам 3 месеца голд мембершип код, одам Редеем код го пишам кодот , и ми пише Billing Details :/ Бидејќи ми е од Америка Хбох-от,може само да внесам амерички адреси и телефон ? Дали можам да лажам и да си ги земам 3те месеци?!?! Ако сака некој да го купе или да го заменам за нешто друго ??
Ако ти е код, тогаш веројатно на акаунтот немаш ставено адреса.

Побарај на гугл америчка адреса, заедно со поштенски код и телефонски број од градот што ќе го пишеш и ќе немаш гајле.
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Ако ти е код, тогаш веројатно на акаунтот немаш ставено адреса.

Побарај на гугл америчка адреса, заедно со поштенски код и телефонски број од градот што ќе го пишеш и ќе немаш гајле.
tnx! :D
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Јас само Top Spin 4, PES лагира кај мене ептен...
Дрво сум за Топ спин :) ПЕС и кај мене лагираше ептен, сменив кабелот директно до модем и сега е топ. Претходно ми беше на бежичен адаптер (посебен)
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
OMG , нема да ви се верува открив начин да вадам Хбох голд мембершип и работат !!!!!!
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Инаку има некој начин да купам игри НТСЦ од македонија или да порачам преку нет , ама да ми стигне и да не се плаќа големи дополнителни трошоци?
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Сеа ти пишав порака на Хбох Лајв , ти видов гејмер профајл , од кај ги наоѓаш игрите бидејќи си НТСЦ нели ?
Ти пишав друже види, од торенти, повеќето игри се RF, ама како и да е пошто повеќето торент страни се амерички, лесно се наоѓаат НТСЦ игри (освен некои постари).
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Ти пишав друже види, од торенти, повеќето игри се RF, ама како и да е пошто повеќето торент страни се амерички, лесно се наоѓаат НТСЦ игри (освен некои постари).
Не ми е хакуван , а и незнам кај да го хакувам и дали може да се хакува :( А можеш да играш на Хбох Лајв со хакуван Хбох?
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.508
Поени од реакции
162
Не ми е хакуван , а и незнам кај да го хакувам и дали може да се хакува :( А можеш да играш на Хбох Лајв со хакуван Хбох?
Друже претходно многу луѓе ти кажаа дека најдобро кај Драган од ИДЦ кој исто така 10 пати ти објасни како да провериш. Мораш сам да провериш и да видиш, ние сите другите ништо неможеме да ти помогнеме кога не го имаме твојот иксбокс дома :) Може да се игра на лајв, постои можност да те банираат, но ќе се пазиш и не и требало да има проблем. Во последно време не ни банираат баш, сега во септември/окт/ное сигурно ќе има еден бран и пак ќе се стиши
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Друже претходно многу луѓе ти кажаа дека најдобро кај Драган од ИДЦ кој исто така 10 пати ти објасни како да провериш. Мораш сам да провериш и да видиш, ние сите другите ништо неможеме да ти помогнеме кога не го имаме твојот иксбокс дома :) Може да се игра на лајв, постои можност да те банираат, но ќе се пазиш и не и требало да има проблем. Во последно време не ни банираат баш, сега во септември/окт/ное сигурно ќе има еден бран и пак ќе се стиши
Mу го пишав тоа што го тера ама ништо не ми одговара врни се 1 страница назад :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom