Предлог за MP3 плеер

Член од
15 јули 2012
Мислења
131
Поени од реакции
27
не сакам да ја малтретирам батеријата на телефонот инаку иам и слушалки и мемориска од 8 гига али не сакам да го малтретирам плус може да ми падне некоја тежина и да останам и без тел... а мп3 плеерот е помал и може секаде да го сместиш плус не е 5000 денари... Иам мп4 ама нешто ми се гаси сред слушање музика и пак се оклучува сам... нз што му е. Инаку не сум од СК затоа барам линкови и за онлајн купување...
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.617
Еве ти МП3ка (песна) од мене:
Коце Маајка - Да му ебам мајката.mp3
Он топик: Не земај многу скапо нешто, јас иам Ајпод Шафл, али малку ми е користен, иако кога го купуваш си мислиш бог знае колку ќе слушаш музика.
епа има луѓе шо всушност слушаат “богзнае толку“ музика :)
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Друже јас имам Quart уште е жив, а 5 години му ги ваѓав зрцките! Топло го препорачувам!
 

Seniorita

џм..
Член од
11 април 2011
Мислења
1.344
Поени од реакции
681
реплика на iPod shuffle 6та генерација, 4гб, 1.000ден? :)
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
Ајподите ти се скапи, имаше порано едни малечки МП3-ки. Провери во Еми Медиа како што ти препорачаа погоре.
 
Член од
15 јули 2012
Мислења
131
Поени од реакции
27
http://www.emimedia.mk/e-shop?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=420&category_id=29 овој не е лош само што бива да се става мемориска до 4 а ја имам 8 гб... е тоа е проб. http://www.amazon.com/Silver-Metal-Clip-Player-supports/dp/B004S42RSW/ref=sr_1_62?s=electronics&ie=UTF8&qid=1342438181&sr=1-62&keywords=MP3 ова ми се допаѓа и има позитивен коментар ама нз како да нарачам од амазон... се плаќа со пејпал сметка или ??? Ае ако може некој да каже како се врши нарачка од амазон и дали може да се нарача во МК па може ке го земам ...
 
Член од
4 мај 2011
Мислења
1.282
Поени од реакции
563
да ти продадам плејер мп3 филипс 4гб неотпакуван ...
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Јас имам ајпод нано и освен првите неколку месеци што слушав музика на него, одтогаш ми стои во фиока. Џабе фрлени пари. На мобилката имам 4 гига картичка со двестотина песни, плус имаш радио, пушти Антена и уживај!

За џабе ќе пукнеш 20-30 евра!
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
460
Поени од реакции
130
Ми треба предлог МП3-ка но ефтина зошто ми треба за во теретана па ајде постирајте некои линкови за ако може и онлајн да се нарача... значи не ми треба некој многу скап... ефтино. Поздрав
http://amc.com.mk/ShopDetal.asp?ArticleID=30920&id=83&l=3&q=&SupplierArticleID=&Action=
4GB vgradena memorija, cel den baterija drzi so sakas fazla plus radio ima:)
 

Seniorita

џм..
Член од
11 април 2011
Мислења
1.344
Поени од реакции
681
http://www.amazon.com/Silver-Metal-Clip-Player-supports/dp/B004S42RSW/ref=sr_1_62?s=electronics&ie=UTF8&qid=1342438181&sr=1-62&keywords=MP3 ова ми се допаѓа и има позитивен коментар ама нз како да нарачам од амазон... се плаќа со пејпал сметка или ??? Ае ако може некој да каже како се врши нарачка од амазон и дали може да се нарача во МК па може ке го земам ...
ако заприметиш добро, коментарот како "most helpful" е мој :P
топ се, само што батерија слабо држат ..сеа зависи и колку време го полниш, не некако мах до 2 часа тера ..
зедов и копија на iPod shuflle 6та генерација, со 1 полнење 1 недела го работам :)

од овие малите имам 3, ако сакаш можам да ти продадам едно ..
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.308
Поени од реакции
3.064
Незнаев во која тема да се обратам така да се решив да отворам нова , ако треба слободно преместетеја во соодветната.
Да ве прашам да не знае некој дали се шиткаат уште од оние mp3 плеери што беа као USB стикчиња ? Ми треба за трчање....и да не знаете колку отприлике коштаат? Телефонов некако ми е преголем ми смета во трчање.
 

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Незнаев во која тема да се обратам така да се решив да отворам нова , ако треба слободно преместетеја во соодветната.
Да ве прашам да не знае некој дали се шиткаат уште од оние mp3 плеери што беа као USB стикчиња ? Ми треба за трчање....и да не знаете колку отприлике коштаат? Телефонов некако ми е преголем ми смета во трчање.
Техно Маркет 1200 денари последен пат кога видов.
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Еве од Сет Компијутери, ама Ова ААА батерии се со мењавање?
Avatec MP3/WMA player DMP-123
Avatec MP3/WMA player DMP-123, 2GB, Built in high quality speaker, Built in LED light, AAA battery, white/green
Цена : 1,299.00 ден. Гаранција: 350 дена Шифра: 29285


Avatec MP3/WMA player MP


Клик за зум






Avatec MP3/WMA player MP-202C b;ue, 2GB, LCD display, USB directly inserting design, AAA battery, blue

 

Kajgana Shop

На врв Bottom