Xbox360 гејмери

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076


Internet Explorer ќе доаѓа на хбох кај и да е.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069


Internet Explorer ќе доаѓа на хбох кај и да е.
Ми се свиѓа интеграцијава со Win 8 што се случува, да бевме наивни ќе си помислевме дека сите Xbox 720 игри ќе работат на Win 8...

Ама ова е MS, тешко таа работа. Од друга страна, може да отворат милион PC апликации да има за Xbox, тестатура и маус бап = ете ти гејминг машина и ПЦ во едно.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Ми се свиѓа интеграцијава со Win 8 што се случува, да бевме наивни ќе си помислевме дека сите Xbox 720 игри ќе работат на Win 8...

Ама ова е MS, тешко таа работа. Од друга страна, може да отворат милион PC апликации да има за Xbox, тестатура и маус бап = ете ти гејминг машина и ПЦ во едно.
Се надеваме само дека бросеров не е како кај пс3, дека таму е ставен колку да се има. :icon_lol:
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
Ми се свиѓа интеграцијава со Win 8 што се случува, да бевме наивни ќе си помислевме дека сите Xbox 720 игри ќе работат на Win 8...

Ама ова е MS, тешко таа работа. Од друга страна, може да отворат милион PC апликации да има за Xbox, тестатура и маус бап = ете ти гејминг машина и ПЦ во едно.
Да можеше тастатура и маус одма ќе го купев и ќе играв FPS игри не да се заебавам со ова контролериве. За RPG, возење, футбал топ се ама за FPS уште неможам да се навикнам :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Да можеше тастатура и маус одма ќе го купев и ќе играв FPS игри не да се заебавам со ова контролериве. За RPG, возење, футбал топ се ама за FPS уште неможам да се навикнам :)
Не работи баш нај-нај, ама врши работа. :D

 
Член од
21 јануари 2012
Мислења
116
Поени од реакции
30
Абе да не сака некој да купи акаунт (Tigrevskidotorg) со Xbox Live Gold активиран до Expiry Date: 7/9/2012? Морам да го продадам затоа што ми се заеба power кабелот и сега чекам нов од интернет а него сигурно ќе му треба +20 дена за да стигне а деновите си летаат од gold membership-от. Понудете цени на приватна порака.
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.455
Поени од реакции
1.798
Народе, I am alive дали е излезена кај нас,и ако е нека каже некој импресии.
 

Д Малиот

Нинџа лепотан!
Член од
25 јануари 2009
Мислења
296
Поени од реакции
43
За зал не успеав сам да го флешувам Xbox-от и барам сега каде во близина овде можам да го направам за ок пари. Најдов нешто во близина во Хаг за 40 евра ама сакам да видам дали ќе најдам нешто поевтино. Муабетот ми е ја немам Fifa 2012 и неможам да ја симнам и изрежам така да неможам да ти помогнам.
пробај најди на theinsanezone - форумите нешто ако има ( најверојатно има ) и ако најдеш нешто соодветно консултирај се со овие иксбоксашиве по форумов ;) Се надевам дека помогнав.
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
1.500
Поени од реакции
160
пробај најди на theinsanezone - форумите нешто ако има ( најверојатно има ) и ако најдеш нешто соодветно консултирај се со овие иксбоксашиве по форумов ;) Се надевам дека помогнав.
Не најдов ништо нажалост... :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom