#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Ми вратија на пораката
    • Тргнете го коментарот со протестот! Spread the truth не е иницијатор на протестите. Spread the truth има сосема друга цел. Се оградуваме од било какви протести, не не поврзувајте со нив!

  • пред околу 1 минута
    Бев Сум и Секогаш ке бидам горд МАКЕДОНЕЦ
    • pa koj rece deka vie ste inicijatori? :))))
  • пред неколку секунди
    • Вие не поврзувате. Под сликата од Spread the truth објавувате линк од протестот, ние не сме иницијатори на истиот и не сакаме да не поврзувате било како со нив!! Тргнете го да не се собереме да ве спамираме и да ве пријавиме, па да се збрише групата и да отиде во вечните ловишта. Не ве замолувам, туку ве предупредувам.

:pos::cuc::cuc::cuc:
 

Memento Mori

Yeah science, bitch!
Член од
24 август 2009
Мислења
1.132
Поени од реакции
1.562
Тргнете го да не се собереме да ве спамираме и да ве пријавиме, па да се збрише групата и да отиде во вечните ловишта. Не ве замолувам, туку ве предупредувам.

Ххахахахаахххахахахаххааххахахахахха ВЕЧНИТЕ ЛОВИШТА.

Звер си :cuc:
 
Член од
3 мај 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.662
Ми вратија на пораката
    • Тргнете го коментарот со протестот! Spread the truth не е иницијатор на протестите. Spread the truth има сосема друга цел. Се оградуваме од било какви протести, не не поврзувајте со нив!

  • пред околу 1 минута
    Бев Сум и Секогаш ке бидам горд МАКЕДОНЕЦ
    • pa koj rece deka vie ste inicijatori? :))))
  • пред неколку секунди
    • Вие не поврзувате. Под сликата од Spread the truth објавувате линк од протестот, ние не сме иницијатори на истиот и не сакаме да не поврзувате било како со нив!! Тргнете го да не се собереме да ве спамираме и да ве пријавиме, па да се збрише групата и да отиде во вечните ловишта. Не ве замолувам, туку ве предупредувам.

Ми се допаѓа воинствениот дух, ама можеше да ја искористиме таа група за промоција ... да остава пак слики од spreadthetruth да објаснува што ни е целта итн итн и секако во иднина не во исти постови заедно со протестот
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Ми вратија на пораката
    • Тргнете го коментарот со протестот! Spread the truth не е иницијатор на протестите. Spread the truth има сосема друга цел. Се оградуваме од било какви протести, не не поврзувајте со нив!

  • пред околу 1 минута
    Бев Сум и Секогаш ке бидам горд МАКЕДОНЕЦ
    • pa koj rece deka vie ste inicijatori? :))))
  • пред неколку секунди
    • Вие не поврзувате. Под сликата од Spread the truth објавувате линк од протестот, ние не сме иницијатори на истиот и не сакаме да не поврзувате било како со нив!! Тргнете го да не се собереме да ве спамираме и да ве пријавиме, па да се збрише групата и да отиде во вечните ловишта. Не ве замолувам, туку ве предупредувам.
МНОГУ СМЕ ЈАКИ ::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
M

Moon Child

Гостин
:pos:
 
Член од
29 август 2008
Мислења
43
Поени од реакции
25
Пишете сите по една порака да го тргнат или ќе доживеат спамирање како што досега не виделе.
mission accomplished.. ги избришаа коментарите, ама и евентот кој стоеше под сликата ;)
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
Ми се допаѓа воинствениот дух, ама можеше да ја искористиме таа група за промоција ... да остава пак слики од spreadthetruth да објаснува што ни е целта итн итн и секако во иднина не во исти постови заедно со протестот
Групата очигледно се залага за протестите, не е добро да се поврзува акцијава со група што директно се залага и ги промовира протестите. Треба внимателно да се бираат сојузниците ;)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
:pos:
:pos::pos:
Шо ти е жена :pos:
 

bitushanec

Борец за човекови права
Член од
17 јануари 2006
Мислења
3.741
Поени од реакции
814
Групата очигледно се залага за протестите, не е добро да се поврзува акцијава со група што директно се залага и ги промовира протестите. Треба внимателно да се бираат сојузниците ;)
Веројатно се некои деца кои немаат никакви лоши намери, ама никогаш не се знае кој се крие зад нив....
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
Еве нов банер, ако некој сака baner.JPG
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Веројатно се некои деца кои немаат никакви лоши намери, ама никогаш не се знае кој се крие зад нив....
Баш тоа .. деца .. иако неамт лоши намери , можат не сакајќи да саботират .. да не го спомнувам фактот за манипулација од страна ..
 
Б

Бат Елохим

Гостин
:pos:

муабетов испаѓа му понудив нешто што не може да одбие. Или бриши или спам од кајгана. #влијателните знаат зошто. :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ми вратија на пораката
    • Тргнете го коментарот со протестот! Spread the truth не е иницијатор на протестите. Spread the truth има сосема друга цел. Се оградуваме од било какви протести, не не поврзувајте со нив!

  • пред околу 1 минута
    Бев Сум и Секогаш ке бидам горд МАКЕДОНЕЦ
    • pa koj rece deka vie ste inicijatori? :))))
  • пред неколку секунди
    • Вие не поврзувате. Под сликата од Spread the truth објавувате линк од протестот, ние не сме иницијатори на истиот и не сакаме да не поврзувате било како со нив!! Тргнете го да не се собереме да ве спамираме и да ве пријавиме, па да се збрише групата и да отиде во вечните ловишта. Не ве замолувам, туку ве предупредувам.

Овие од оваа група пред 2-3 години ми дрпнаа моја фотографија, значи со професионален апарат сликана и сите тие перипетии и без никакво прашање и ништо си ја ставија кај нив на група (диплење класика). Сто пати им пишав да ја тргнат (највеќе затоа што ме изнервира пристапот, да ме прашаа ќе им кажев нема проблем) и не ја тргнаа. Класика идиоти ја водат оваа група.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom