#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Јас пак ќе се навратам на мојот стар предлог! Ајде да нападниме во српските форуми! Има многу луѓе на кои оваа тема им е стара рана! Ни требаат луѓе.....а таквите се по форумите!
Кој е за?
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Аман бе луѓе. Кој ви мрчи? Кој ве предупредува?
Еве јас работам во МВР ако на некој тоа не му беше јасно до сега и гледам реално дека нема тука елементи на национална и верска омраза и нетрпеливост. Значи стварно нема. Ако некој го толкува ова поинаку негов проблем.
Луѓе кои се изгореле на млекото па сега дуваат и на матеницата. И ми кажаа да внимаваме што пишуваме на кајгана зошто МВР следела се!

п.с А значи ти си тој од МВР, а? :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Аман бе луѓе. Кој ви мрчи? Кој ве предупредува?
Еве јас работам во МВР ако на некој тоа не му беше јасно до сега и гледам реално дека нема тука елементи на национална и верска омраза и нетрпеливост. Значи стварно нема. Ако некој го толкува ова поинаку негов проблем.
ФАЛАА!!!! :)
 
Член од
7 мај 2012
Мислења
87
Поени од реакции
114
Аман бе луѓе. Кој ви мрчи? Кој ве предупредува?
Еве јас работам во МВР ако на некој тоа не му беше јасно до сега и гледам реално дека нема тука елементи на национална и верска омраза и нетрпеливост. Значи стварно нема. Ако некој го толкува ова поинаку негов проблем.
Многу е важно што предизвикува кај другите оваа акција. Оваа акција сама по себе е многу чесна, добронамерна и самоодбранителна, но ако предизвикува лоши ефекти кај „нежните“ уши на радикалите кои сакаат да бидат жртви и никако да не се дознае вистината за нивната вистинска страна - тогаш оваа акција не е „добра“ и треба да биде прекината. Колку трагично!!! Многу сме ги разгалиле... како принцези на зрно грашак се! :X3:
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Јас пак ќе се навратам на мојот стар предлог! Ајде да нападниме во српските форуми! Има многу луѓе на кои оваа тема им е стара рана! Ни требаат луѓе.....а таквите се по форумите!
Кој е за?
Јас сум за. Ама утре ме чекаат тестови а јас уште не сум седнал да учам. Ама нек се угоде ајде. Подобро ја да пропаднам него ли Македонија. Сега ќе се регистрирам на некои рандом форуми не само српски туку кој ми дое на клик
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Од мене Толку за сега,се испуцав до крај......:)
 
Член од
7 мај 2012
Мислења
87
Поени од реакции
114
Nikoj ne smee nikomu da se zakanuva. Sekoj ima pravo na sloboda na govor i sloboda na izrazuvanje.
Naskoro ke postiram pravno tolkuvanje na zakonot za sirenje na verska, nacionalna... omraza.
Го чекаме законот, а уште повеќе затоа што форумов го следат од МВР (како што кажа некој) за да се потсетат која е границата на мирно протестирање.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Јас само првиот ден „изгорев.“ Сега гајле немам, твитни неколку и мала пауза, па пак така...
Same, преку таквото ми е од refresh the page, your not allowed to и слични ограничувања :D
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Јас само првиот ден „изгорев.“ Сега гајле немам, твитни неколку и мала пауза, па пак така...
нееееееее...лажна тервога.имаше некој проблем,моѕам понатака да твитам :)))
да да исто и јас со паузи :)))
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Јас сум за. Ама утре ме чекаат тестови а јас уште не сум седнал да учам. Ама нек се угоде ајде. Подобро ја да пропаднам него ли Македонија. Сега ќе се регистрирам на некои рандом форуми не само српски туку кој ми дое на клик

Чекај ни требаат уште луѓе! Значи најдобро ќе биде да работиме како група! 5-6 членови! Затоа што ако биде само еден ќе немаш доволно аргументи! АКо делуваме како група ќе се надополнуваме!
ИМА ЛИ УШТЕ ДОБРОВОЛЦИ?
 

bitushanec

Борец за човекови права
Член од
17 јануари 2006
Мислења
3.741
Поени од реакции
814
Го чекаме законот, а уште повеќе затоа што форумов го следат од МВР (како што кажа некој) за да се потсетат која е границата на мирно протестирање.

Ke bide, malku za trpenie molam.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.645
Поени од реакции
30.368
нееееееее...лажна тервога.имаше некој проблем,моѕам понатака да твитам :)))
да да исто и јас со паузи :)))
Твитај, па серија склекови, твитај, па серија склекови...
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
Чекај ни требаат уште луѓе! Значи најдобро ќе биде да работиме како група! 5-6 членови! Затоа што ако биде само еден ќе немаш доволно аргументи! АКо делуваме како група ќе се надополнуваме!
ИМА ЛИ УШТЕ ДОБРОВОЛЦИ?
jas ne ke mozam za pomalku od 1 cas ke izlezam :tapp::tapp:
 

Memento Mori

Yeah science, bitch!
Член од
24 август 2009
Мислења
1.132
Поени од реакции
1.562
Чекај ни требаат уште луѓе! Значи најдобро ќе биде да работиме како група! 5-6 членови! Затоа што ако биде само еден ќе немаш доволно аргументи! АКо делуваме како група ќе се надополнуваме!
ИМА ЛИ УШТЕ ДОБРОВОЛЦИ?
А на кој начин планираш? ај сподели го планот ИН сум :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom