#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
и мене ми е жал за насоката во која се движи државава .. ама морам очигледно да ја избришам групава .. а твитер манијата ќе продолжи ! :D
taa za protestite?
--- надополнето: 8 мај 2012 во 19:22 ---
drzavava e zabegana nacisto ej
 

'A'

Член од
5 мај 2012
Мислења
33
Поени од реакции
39
не за протестите .. Spread the truth групата
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Kои гниди се овие од МВР ЕЈ!!!!!!!!! :mad:

Како и да е доста за тоа, се префрламе на Twitter и све што е поврзано за него, ве молам било која друга дебата, правете ја во темата за масакарот во Смилковци.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.239
Поени од реакции
26.094
и мене ми е жал за насоката во која се движи државава .. ама морам очигледно да ја избришам групава .. а твитер манијата ќе продолжи ! :D
Зборуваме за официјалната група на акцијава, или?
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Уште еден Американец, кој е против радикаливе има 50 000 следбеници - МЕ СЛЕДИ

Во потрага сум на вакви против радикалци.....најчесто амери....се надевам дека ќе го проширам списоков! Само ми треба подршка од вас луѓее!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Давај линкови само!
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
и мене ми е жал за насоката во која се движи државава .. ама морам очигледно да ја избришам групава .. а твитер манијата ќе продолжи ! :D
префрли админ на друг.
 

'A'

Член од
5 мај 2012
Мислења
33
Поени од реакции
39
Уште еден Американец, кој е против радикаливе има 50 000 следбеници - МЕ СЛЕДИ

Во потрага сум на вакви против радикалци.....најчесто амери....се надевам дека ќе го проширам списоков! Само ми треба подршка од вас луѓее!
праќајте линкови од таквите :))
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Supreme06 нема потреба од лицемерие океј! АКо не ти чини ајт, не мора да ги читаш моите постови!
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.504
Поени од реакции
22.296
Зошто ја отфрливте опцијата да mention-ираме познати фаци со голем број followers?
 
T

templar55

Гостин
WTF Полицијата е на страната на терористите ? Кој трилер гледаме ние цело време ни самите не знаеме. I don't want to live on this planet anymore ! Како бе тоа полиција ни прети да пазиме што правиме ? Сериозни се они или ? Го изгубивме и она едино право коешто го имавме, нека кршат глава или нека се справуваат со овие гадови или нека не вртат и претат по броеви на форумџии. Кои гнаси, немогуќе. А жената што плачеше во својот скршен автомобил што се затекна на сред протестот на орангутаните ? Дали полиција вртеше на тие што р'шум го направија автомобилот иако јасно се гледаше кои се и што се.
И што сега јас на сестра ми да и кажам ? Да не иде у петок на факултет затоа што исламистиве имаат ОГРОМНА подршка е браво бе, у сопствена земја да не смееме да излеземе на улица. Полицијата го надгледува форумот ДА , а дали тие лиглевци ги надледуваат албанците кои масовно се зачленуваат на терористички страни на фејс,како нон стоп шеруваат видеа со бомбашки напади ? Поздрав до полицијата и немој случајно да мислите дека следниот пат ке не нападнат со букет рози. Иначе ако чита некој од мвр слободно нека ме контактира ке му пратам број по ПП ( Приватна Порака ) знам дека не знаете што значи ПП.
 
H

HITCH

Гостин
нејкам, тоа е мое мислење!
Играш многу нефер! На форумов има деца. Јас можам како полнолетна да одговарам за моите постапки. НО, што е со нивните животи? Малолетни се!!! Сите чекаат на непромислена реакција од Македонците за да ни се загнат како хиени. На тие протести што ќе се прави? Пак ќе се кршат излози и ќе се бркаат децата како кучиња по улици? Размислете на кого му одговара немири во овој момент.

НАЈИСКРЕНО ВЕ МОЛАМ СИТЕ ТЕРАЈТЕ ОВДЕ И ВО МОМЕНТОВ ВОЗДРЖЕТЕ СЕ ОД ПРОТЕСТИ!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom