#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.315
Поени од реакции
8.859
Точно, овие протести се за нивно пребројување. Затоа велам: НИЕ засега не одговараме на нивните ниски провокации, оставете ја полицијата да си ја работи работата.
проблемот е што некој дечишта може да се изглупираат,одалеку се гледа дека овие одат да испровоцираат инциденти а некој безмислени потези од некој деца можат само да им помогнат во намерите
 
H

HITCH

Гостин
го пишав ова во другата тема еве и тука.

Епа ајде! Сите што твитавме, и сите што се буниме да го изнесеме тоа во живо со протести во Сабота!

да ја разнесуваме веста за протестов како што го правевме тоа за Spreadthetruth. Да се собереме сите и да направиме еден масовен мирен протест.
Да си го подигнеме моралот, да видат дека и ние можеме да се собереме и тука сме за Македонија!

Join!


https://www.facebook.com/events/356536771062765/

Јас сега не го поддржувам овој протест! Што не значи дека во иднина нема да излезам и да протестирам.
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Рано е со протести! Мора уште малце да почекаме лепотанине да напраат грешка во чекори! Што повеќе факти, докази тоа подобро! Мора стратешко да се изигра!
 

'A'

Член од
5 мај 2012
Мислења
33
Поени од реакции
39
Јас би сакала да ве известам дека за некое време може ќе ве подржувам од зад решетки , ако во затвор имаат интернет ! Утрово една Фина госпоѓа од мвр ја исконтактира мајками и ја известила за групата што сум ја напраила и ја предупредила да внимавам што и како правам за да не дојде до нешто со кое не би била задоволна -.- ова е чисто информативно , да внимавате што и како се правите
 
H

HITCH

Гостин
Се враќаме на темава!!! ТВИТАМЕ ПРОТИВ РАДИКАЛНИОТ ИСЛАМ ВО МАКЕДОНИЈА!
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Јас би сакала да ве известам дека за некое време може ќе ве подржувам од зад решетки , ако во затвор имаат интернет ! Утрово една Фина госпоѓа од мвр ја исконтактира мајками и ја известила за групата што сум ја напраила и ја предупредила да внимавам што и како правам за да не дојде до нешто со кое не би била задоволна -.- ова е чисто информативно , да внимавате што и како се правите
јас сум без зборови до каде оди нашата држава :(
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.315
Поени од реакции
8.859
Јас би сакала да ве известам дека за некое време може ќе ве подржувам од зад решетки , ако во затвор имаат интернет ! Утрово една Фина госпоѓа од мвр ја исконтактира мајками и ја известила за групата што сум ја напраила и ја предупредила да внимавам што и како правам за да не дојде до нешто со кое не би била задоволна -.- ова е чисто информативно , да внимавате што и како се правите
за која група станува збор ?
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Јој, какви протести бе луѓе. Читајте прв пост. Сте ја утнале поентата скроз.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Јас би сакала да ве известам дека за некое време може ќе ве подржувам од зад решетки , ако во затвор имаат интернет ! Утрово една Фина госпоѓа од мвр ја исконтактира мајками и ја известила за групата што сум ја напраила и ја предупредила да внимавам што и како правам за да не дојде до нешто со кое не би била задоволна -.- ова е чисто информативно , да внимавате што и како се правите
What???? :mad::mad: OMG па дали се нормални они? што се случува лошо во групата? дали се повикува на одмазда: дали се шират лаги? дали се повикува на протест? дали се шири било каква омраза? напротив све што сакаме е вистината да излезе на виделина, полека но сигурно!
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Го слушам Латас и неможам да поверувам вели цитирам:
ПОЛИЦИЈАТА НИКОГАШ НЕ РЕКЛА ДЕКА УАПСЕНИТЕ СЕ ТИЕ ШТО ГО ИЗВРШИЛЕ УБИСТВОТО.

а министерката неколку пати потенцираше дека 100% се тоа убијците..
 

'A'

Член од
5 мај 2012
Мислења
33
Поени од реакции
39
и мене ми е жал за насоката во која се движи државава .. ама морам очигледно да ја избришам групава .. а твитер манијата ќе продолжи ! :D
 

Biljbilj08

1987
Член од
19 ноември 2011
Мислења
698
Поени од реакции
312
затоа пазете шо праите​
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Луге никој од нас не ја нападна државата или МВР,само сакаме да дадеме објективно известување во светот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom