Фан Клуб: Вардар

Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Кога игра Вардар во Ѓорче не пропуштам утакмица,цело време ги следам,ама не се тие Комити што знаеме да ги гледаме...Се се децан до 18 години,каде отидоа старите и оние кој што го полнеа градски...(n):(
 
Ф

Флеш

Гостин
Кога игра Вардар во Ѓорче не пропуштам утакмица,цело време ги следам,ама не се тие Комити што знаеме да ги гледаме...Се се децан до 18 години,каде отидоа старите и оние кој што го полнеа градски...(n):(
Баш така е , и јас го имам забележано ова .....
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.490
Поени од реакции
69.032
Кога игра Вардар во Ѓорче не пропуштам утакмица,цело време ги следам,ама не се тие Комити што знаеме да ги гледаме...Се се децан до 18 години,каде отидоа старите и оние кој што го полнеа градски...(n):(
Во партии, во Градски парк, во Јане Сандански, а од лето ќе ги видиш и на Градски :)

Има и постари членови, не се сите деца, ама реално просечна возраст е 17-8 години...
То је то...
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Кога игра Вардар во Ѓорче не пропуштам утакмица,цело време ги следам,ама не се тие Комити што знаеме да ги гледаме...Се се децан до 18 години,каде отидоа старите и оние кој што го полнеа градски...(n):(
Како бе све деца до 18 години не дека нема деца ама дека све се под 18 тука си грешка друже баш вчера имаше добра екипа на трибина
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
Во партии, во Градски парк, во Јане Сандански, а од лето ќе ги видиш и на Градски :)

Има и постари членови, не се сите деца, ама реално просечна возраст е 17-8 години...
То је то...
Има дечкото на тоа како се вика,спикерот... Немам ништо против децата нека навиваат,ама треба малце да се испомешаат...Гледам поранешниде водачи в кфанче си седат,ич не ги боли што се случува! :pos:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.490
Поени од реакции
69.032
Има дечкото на тоа како се вика,спикерот... Немам ништо против децата нека навиваат,ама треба малце да се испомешаат...Гледам поранешниде водачи в кфанче си седат,ич не ги боли што се случува! :pos:
И тоа е вистина, дремат во кафанчето, Ѓорче им дојде ко кец на десетка :icon_mrgr:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.490
Поени од реакции
69.032
ВКЛУЧЕН АЛАРМОТ ВО ВАРДАР
--- надополнето: 7 мај 2012 во 17:04 ---
Има шанси титулата да ја прославиме веќе во следното коло.
Мора да се победи во Кратово и да очекуваме Металург да не ја победи Ренова.
Доста остварливо :)
Шкендија нема да може да не стигне дека ако тепаме, и се да изгубиме до крај ќе бидеме пред нив поради досегашните две победи во меѓусебните дуели!
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
ВКЛУЧЕН АЛАРМОТ ВО ВАРДАР
--- надополнето: 7 мај 2012 во 17:04 ---
Има шанси титулата да ја прославиме веќе во следното коло.
Мора да се победи во Кратово и да очекуваме Металург да не ја победи Ренова.
Доста остварливо :)
Шкендија нема да може да не стигне дека ако тепаме, и се да изгубиме до крај ќе бидеме пред нив поради досегашните две победи во меѓусебните дуели!
Не ми се верува да не тепа Метларуг против Ренова , ама се е у нашои раце со две победи шампиони сме така да не треба да чекаме Ренова да ни заврши работа
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.207
Поени од реакции
35.980
Ајде бе клипот од ККВ у 4ка. Баш ме интересира што било, пошо и еден другар ми се јави, ми вика тука е лудница. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom