#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Staufer

Драган Богдановски
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.485
Поени од реакции
22.108
Член од
24 март 2010
Мислења
15.239
Поени од реакции
26.094
Ако се затвитавте и не видовте. Саркози ги загуби претседателските избори во Франција. Се надевам новиов ќе биди подобар за нас. Зашто полош од Саркози тешко може да биде ;-)

http://latimesblogs.latimes.com/world_now/2012/05/hollande-defeats-sarkozy-in-french-presidential-race.html
Исти ку.ац друга димензија му иде за нас. Франција нема да ја смени надворешната политика сигурно.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
A be daj ne mi go spomnuvajte klovnon na temava... Baksuz kje ne fati od samoto negovo spomnuvanje...(n)
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
Ајде МАКЕДОНИЈО СПАМ СПАМ СПАМ СПАМ !!!!!!
 

Staufer

Драган Богдановски
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.485
Поени од реакции
22.108
Само мене ли ми се блокира твитеров? Неможам да адинам и да ретвитам...дане е антиспам мерка од твитер?
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Само мене ли ми се блокира твитеров? Неможам да адинам и да ретвитам...дане е антиспам мерка од твитер?
Исто, подолго време.И не пишев намерно еден период, па пак продолжи со блокада :confused:
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Видеата на групата на фб ме потресоа целосно... Бев отсутен 3 дена и не знаев што се случува... Се потсетив повторно на ѕверството на убијците, но и на новото ѕверство кое го направија луѓето кои излегоа на протест. Да подржуваш нечие убиство те прави ист ѕвер како убиецот. Ако тоа го подржуваш, тогаш си нестабилна личност и потенцијален проблм за безбедноста во државата. Не сакам да ширам радикализам на било која основа, но такви животни не ја заслужуват Македонија... не ја заслужуваат!!!
Иницијативава за информирање на странските медиуми е позитивна и сигурно ќе вроди со плод кај интернет масите! Нека дознае светот дека, повторно, Македонија е дел од почетното жариште на нов бран ѕверства. Подобро ова да се спречи со време!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Додека некои ги блокира Twitter, јас кај да е ќе бидам блокиран од Кајгана заради многу likes :D
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Пишувајте му на Raymond Ibrahim. Човекот е Египетски Копт кој збори за опасностите на радикалниот Ислам и многу луѓе го следат.



Не можам линк да ставам зашто се ми се изблокира, по сликата ке го препознаете ако го барате на гугл.
Оставете ги писмата до личности, кон нив треба друг пристап. Не им пишувајте на своја рака, сакУм да кажам :)
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.650
Поени од реакции
30.384
Направивте ли група на ФБ ?
Дајте линк.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom