#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Напишете си оригинални реченици, уште сега.
МЕНУВАЈТЕ ГИ ЗБОРОВИТЕ ОБАВЕЗНО.
Спремете најмалку 20, ајде..
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Ај кој стои добро со Хрватскиот нека напише добра реченица да спамирам по Загреб малце :)
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.221
Поени од реакции
25.990
Мислам дека после ова вечер, може да пробаме и со блог.

Секако, ако има членови кои се желни да напишат подолги и издржани мислења околу ситуацијава и други дечки кои би го превеле тоа на англиски.

Така, во континуитет би можеле да објавуваме статии и тие да бидат сместени на едно место. :)
Секоја идеја е добредојдена. И нема потреба да се обраќате на било кого. Овде нема врховни авторитети. Направете го тоа, објавете овде и ќе шириме. Луѓе ќе пишуваат текстови и тој што ќе го направи блогот ќе ги објавува.
 
А

Антоние

Гостин
Сакам да ве пофалам сите за успешно завршената работа. Треба да бидеме задоволни од ова што го постигнавме досега.
Само напред.

ПС: Вчера вечер го испуштив твитањето али денеска не!

Направив еден профил онака безвезе колку да се играм со овие лешпериве али мислам дека повеќе работа ќе се заврши со главниот хаштаг.

Antonivs

:D
 
Член од
20 ноември 2010
Мислења
738
Поени од реакции
749
Значи вака сега, за да можам да учевствувам во ова треба да отворам профил на Twitter... и после?
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.234

2:33 истово се извикуваше и на Скопските улици! :mad:
 

Channar

гастроентерохепатолог
Член од
3 јуни 2011
Мислења
199
Поени од реакции
255
Граџанство, го мењам румунскиов текст, само не ми текнува протестов, дали беше на 3ти мај? Помош
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.575
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1uzMbDdFgYU#! na 1:56 ... Ако го зимат жени Хаус ке биде Скопје Хаус, ќе го палим со бензин
Многу ме револтира што се имаат фатено за бабава, побогу, ако е соучесник што ако е жена, нека има 903 години, пак е осомничен соучесник и треба да одговара за тоа што го направила.
Овој че го пука меџународно! Ако има некој да го симне видеово, да го сецне тој дел кај што се закануваат и да го титлува, да се види со што се закануваат "кокичињава невини".
 
Г

Гучи

Гостин
Се приклучувам и ја :) твитнете ме или како и да се вика тоа :pos:
@Gucci_991

Ваљда ке се снајдам :pipi:
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Значи вака сега, за да можам да учевствувам во ова треба да отворам профил на Twitter... и после?
Втора страна на темава, прочитај
http://twitter.com/Eden_tip
Види ги членовите каде што пишува Following i Followers
Стисни Follow на нив
Во секој нов твит (горе десно) да има БАРЕМ ЕДЕН ЛИНК (дадов неколку кратки URL) i #SpreadTheTruth
Оригинални зборови и реченици користете
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.860
Поени од реакции
16.035
Значи вака сега, за да можам да учевствувам во ова треба да отворам профил на Twitter... и после?
И после само си онадујш.
После ќе заследиш, ќе те заследат некои од тука, ќе ја разгледаш темата почетните постови..
И ако не ти е тешко ќе „спамираш“ на тој хаштаг што е во насловот на оваа тема.
 

makedonec_bt

Проф. по улични науки
Член од
15 април 2012
Мислења
146
Поени од реакции
102
Незнам колку паметно би било тоа, после ќе не окарактезираат како хакери - cyber кримиманлци или пак дечишта.
a do koga ke se prat nemi i proglupavi vladata i makedonskata media deka se e dobro i slozno ziveeme gi slushnavte zakanite i kako gi otepaja decata a vladata samo kazuva kako tie se revoltirani kako tie se navredeni kako tie se diskriminirani KADE E NASHIOT GLAS I ISKAZ VO NEKOJ VESNIK, WEB STRANA? nikade go nema oti ne mnozat so 0
--- надополнето: 6 мај 2012 во 17:40 ---
Граџанство, го мењам румунскиов текст, само не ми текнува протестов, дали беше на 3ти мај? Помош
4ti maj petok
 

Kajgana Shop

На врв Bottom