#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
17 јули 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.203
Овој Агим на профилов има постирано и некое видео од СМиљковското езеро! И се само брадасти пријатели има на неговиов профил... гроза...:гомце::facepalm:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Не, иди кај мене на профил ќе видиш последни твитови, и naumdb ми се приклучи :D
Јој женава напорна:facepalm: Шо ги вртите бе. Овие се од оние со бугарски пасоши, мајка лекар, татко космополит, граЦко дете.

Мене знаеш што ме разочарува. Шо гледам форумџии таму што се прават паметни, ај да не посочувам на некого си знаеме.;)
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.234
Ilija Dimovski

@ilijadimovskifollows you



follows you

follows you

follows you



Абе нека следи што се секирате оваа акција е слободна за сите :) Може те следи за да ти даде клучевите од портокаловото БМВ :D
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
А бе нека следат, нека видат што се дешава, дека има активен народ што не може да молчи пред очигледното!
Се додека не си ја препуштат иницијативата како нивна заслуга или пробаат да не врзат нема проблем
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.124
Поени од реакции
18.110
Абе што се секирате, од утре сите ќе си се возиме со портокалеви BMW-иња. :D
Еве ги и таблиците custom made, сега ми ги твитна Илија Димовски :eek:
Untitled.png
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.203
Дечки јас ве напуштам, во фаза на распаѓање сум! Се твитаме утре :) :eek: Лаку ноч
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
VMRO DPMNE@VMRO_DPMNE
Почитувани, Дури денес јавноста ја виде целата нова енергија, целата свежина, сите млади и прогресивни кадри на... http://fb.me/UjdlKS0l
Retweeted by Ilija Dimovski


:facepalm:


Де подберете го детето, да не забега. Сирот он од остварувања и реформи мозокот му исчадил. Под врб,врба Илија мрда.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom