#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Јанко збори баш за тоа, дали сте сигурни дека му пративте линк?
Нема да направи ништо тој, нарачка е цела емисија, а и малку приглуп е, додека разбере...
 
M

Moon Child

Гостин
Браво луѓе! Браво!
Се раширило и на Фемина, и од таму спамираат со меилови!
Дајте да не се откажуваме и да го тераме ова до крај! (y)
И не ги мешајте Јанко Станко Миленко. Од нив сме на ова дереџе. Нивната работа ние ја работиме, срамота! Оставете ги, сами ќе ја средиме работата, ако имаа ои некакви ингеренции не ќе бевме на ова дереџе!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Aко ако, мора да се проба! јас немам Facebook, па неможам да помогнам во врска на таа тема...
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
Јанко збори баш за тоа, дали сте сигурни дека му пративте линк?
Пратено е, јас лично му пратив и на него и на други двајца новинари што ги знам.
А за кај јанко може и некој друг да му прати, се надевам дека ќе го објави...
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.965
Поени од реакции
57.710
пробајте да ги спамирате големиве медиуми CNN, BBC, euronews на фејсбук. Лајкнете ги и у коментарите кај што им се објавени вестите спамирајте.

Она воведниот текст е многу долг, затоа поарно сликите што се у првиот пост од Ryan Gigs ставајте ги.

Ко можевме тогаш Гасол да го испамираме затоа што рекол FYROM, сега спамирајте корисно барем. :)
 
S

Shaman

Гостин
Јас следниов текст почнав да им го испраќам на сите христијански весници што ги најдов на Гугл. Скоро сите имаат формулари за праќање на вести и оди бргу, до сега испратив на 20.

------------------------------------------------------

Around 1,500 Islamist radicals protested today in the Macedonian capital Skopje demanding the release of the five Islamist radical suspects arrested by the police on the 2nd of May following an intensive 3 week investigation of the cold-blooded summary execution of four Macedonian children and one mid-aged Macedonian while they were fishing on Good Friday this year.
The Macedonians are predominantly Christians while the ethnic Albanian minority in Macedonia that accounts for around 20% of the population are predominantly Muslims. In the last decade there have been increased incidences of imported radical Islamism from the Middle East that has not found a fertile ground among the Macedonian Albanians despite their attempts to lure them into extremism. However,there are reported Islamist terrorists cells in whole of the South-East Europe region including Macedonia.
The Macedonian police ensured that the protest and march through the streets didn't took a chaotic turn.The radical Islamist protesters chanted "Allahu Akbar","Death to Christians","War on the Christians",and brandished Al Qaeda insignias.
http://www.taratur.com/data/05.04skopjeprotesti01.jpg
The Macedonian police had arrested three out of the five suspects directly implicated into carrying the horrific crime that Macedonia has not seen since the WWII.All the neighbouring countries pledged support to the Macedonian Interior Ministry and arresting the two remaining suspects for whom Interpol warrants have already been issued.

http://img502.imageshack.us/img502/1385/radikal001.jpg
http://img213.imageshack.us/img213/9291/radikal002.jpg
http://img195.imageshack.us/img195/6108/radikal003.jpg

This is one of the suspects and please check him out
http://www.facebook.com/agim.ismaili.3
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Јас пробав на твитер, но дозволено е максимум до 140 збора.. И да го смалиме ништо нема да постигнеме со тоа..
Пиши на гугл twееt longer ќе се снајдеш другар, немај гајле, терај со ова!
 
S

Sagan

Гостин
Кај сите ли има пречки на НашаТВ на МаксТВ? Сите програми идат беспрекорно, кај Јанко каналот е блокиран!!!
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Пратено е, јас лично му пратив и на него и на други двајца новинари што ги знам.
А за кај јанко може и некој друг да му прати, се надевам дека ќе го објави...
Фала ти!

Кај сите ли има пречки на НашаТВ на МаксТВ? Сите програми идат беспрекорно, кај Јанко каналот е блокиран!!!
Јок кај мене е ок, чекам да објави :(
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Се раширило и на Фемина, и од таму спамираат со меилови!
Убаво што спомена Македонски форуми. Ајде сите што имате никови на други форуми отворете им тема со копи на текстот. Да нема Македонски форум без овој текст и слики.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
пробајте да ги спамирате големиве медиуми CNN, BBC, euronews на фејсбук. Лајкнете ги и у коментарите кај што им се објавени вестите спамирајте.

Она воведниот текст е многу долг, затоа поарно сликите што се у првиот пост од Ryan Gigs ставајте ги.

Ко можевме тогаш Гасол да го испамираме затоа што рекол FYROM, сега спамирајте корисно барем. :)
одамна се пратени слики и текстови до нив , прво до AP , па CNN , BBC итн .. и на ѕид на ФБ и ко пораки им е пратено , исто и на мејловите.
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Кај сите ли има пречки на НашаТВ на МаксТВ? Сите програми идат беспрекорно, кај Јанко каналот е блокиран!!!
иде нормално. Нема пречки на бум тв
 
Член од
12 јануари 2010
Мислења
87
Поени од реакции
23
Му пратив линк од темава на Јанко јади бурек а и на еден другар му реков и тој му прати па ќе видиме дали ќе го кажи во емисијава
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.711
Може ли некој да каже на кој јаѕик викале Алах е голем! Војан на христијаните! ?
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
Фала ти!



Јок кај мене е ок, чекам да објави :(
Сецка и кај мене...

Инаку, почнува да ме фаќа нервоза од човеков! Бев 100% сигурна дека ќе го објави сето ова, но тој... :mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom