Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
Многу ми е драго што конечно ни доаѓа умот. Од кукање и тупкање гради колку сме во право нема многу фајде. Треба да се добие медиумската војна. Можеби на крајот оваа глупоста која ја направија забрадените денес ќе се испостави дека била една од најдобрите работи кои и се случиле на Македонија...
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
428
Поени од реакции
519
Ево линк от ТВ7, http://tv7.bg/news/bulgaria/8840212.html
првата част е за македоно-бугарските односи, но после 10:32 е добра репортажа, се пак репортерката е Единствената унутар среде лугето.
Еј подобро не се нудете за помош вие, ве знаеме многу добро што сорта сте. Ќе ја испревртите цела приказна.
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Еве бе ајде ако се рашири ова(се надевам) и имате потреба од незнам некакви графички решениа и средување фотографии и слично само кажете ....со тоа можам да помогнам ако уопште случајно дојде до потреба од нешто слично.
 
T

templar55

Гостин
Дечки ајде ставете слика од убиените деца и ќе пренесеме се комплет во нова тема.
И ајде електро мафијата нека се јави на темава, слики со порака да се направат.
Оваа војна сигурно ке ја добиеме, зашто додека зверовите научат како се вклучува компјутер веќе ние ке ги претставиме во право светло. САМО НАПРЕД !!!
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
428
Поени од реакции
519
На Африм и Агим напишете им ги вистинските презимиња инаку нема да не сватат сериозно. Значи Исмаиловиќ се не Исмаили.
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Еве бе ајде ако се рашири ова(се надевам) и имате потреба од незнам некакви графички решениа и средување фотографии и слично само кажете ....со тоа можам да помогнам ако уопште случајно дојде до потреба од нешто слично.
Ќе дојде, седи тука, биди присутен.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Нема потреба слика од гнасиве доле, првата слика нели е подобра онаа каде им се сликите и пред нив свеќи сликана во Радишани?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Luge ne mozam da upotrebuvam kirilica, nesto zaebav... ako nekoj ima da pomogne neka kaze.

INAKU - STO PISUVATE VO ,,SUBJECT,,?!
 

Tемјан

the Kingslayer
Член од
19 мај 2011
Мислења
691
Поени од реакции
1.141
Јас не сум дома и малку покасно видов за тоа дека сакате да се спамува меѓународната заедница со слики за таканаречениот соживот во МК. БРАВО !!!
Јас можам да помогнам со тоа, правејки клипови и објавуваќи содржина на Јутуб. Тоа плус го работам на дневна база, објавувајки провокативни содржини за Грците. ;)
Имам интернет пријатели од Србија, Чешка, Германија и Австралија кој со задоволство ке ми помогнат во ширењето на тие информации.
Моментално сум кај еден пријател, смртно заколнат Македонец. Имате поздрав од него! :)
Плус, можда звучи смешно, но направете еден пост на 9gag. Не само еден, направете повеќе.
Малку покасно ке пишам емаили на повекето новинарски агенции во европа.
И да знаете, Ние не седиме мирни. Времето ке каже се.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Кога веќе ги спомнувате партиите и протестите.

Каде се на вакви настани како денес да оговорат соросоидите, оние борци за права кои протестираат против архитектура, против цркви, за педери. Каде се барем некаква реакција да дадат.

Од друга страна каде се УМС-мороните кои контрапротестираат секогаш кога на протест излегуваат стечајци, лозари, млекари, малди македонци? Не им даде директива штабот да се пикаат по автобуси и да отсуствуваат од државната служба за да дремат пред нечиј штаб изигравајќи лажни протестанти.

Тоа е кај нас, ништо без директива и наредба од ЦК, шо ќе правиш останало од историјата.
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Мој предлог пракајте све живо бидејки ова е герила кампања и не бираме мис на светот..Секако има уредници ,графичари и слично кој ке ја постават најсоодветната фотографија/фотографии со текст а подобро би било да имааат избор.Секогаш тие ке најдат нешто можеби што ние не го гледаме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom