Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

манутд

24 is the number
Член од
20 октомври 2008
Мислења
482
Поени од реакции
13
Торес паузира до дуелот против Јунајтед

Ливерпул неможе во целост да се израдува на победата над Реал Мадрид, Торес на тој натпревар заработи повреда која може да го оддалечи и од клучниот натпревар против Јунајтед на Олд Трафорд на 14ти март. Шпанскиот напаѓач го повреди зглобот по што мораше да биде заменет на натпреварот против Реал Мадрид.
Според последните информации кои доаѓаат од Англија, Торес ќе пропушти неколку натпревари.
Фернандо нема да патува на утрешното гостување кај Мидлзброу, нема да игра ниту во вторник против Сандерленд.
Следниот викенд Ливерпул ќе паузира бидејќи се играат натпреварите од ФА Купот, а потоа следи натпреварот против Реал Мадрид, па четири дена подоцна големото дерби против Манчестер Јунајтед.
Токму овој дуел се смета за одлучувачки, доколку Манчестер Јунајтед победи тоа ќе значи и крај на сите надежи за Ливерпул дека ќе може да дојде до титулата во Премиер лигата.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.241
миделзброу води 1-0.ако не победите на овј натпревар мислам дека и теоретски ке ги изгубите шансите за титулата :toe:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Кај сте бе, "Шампионите од Шутка"?
Слабо ве има по форумов, толку од чаталењето?
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Кај сте бе, "Шампионите од Шутка"?
Слабо ве има по форумов, толку од чаталењето?
Сељаче,дај не замарај бе,ќе продолжиме да се ЧАТАЛИМЕ,уживај.

Фантоме,како што можеш мене да ми бришеш постови,бриши ги и на овој со румениве образи.Ја не глеам ништо во неговиов пост што е поврзано со Ливерпул,туку обична провокација од сељаче кое спие во локалното селско интернет кафуле.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Сељаче,дај не замарај бе,ќе продолжиме да се ЧАТАЛИМЕ,уживај.

Фантоме,како што можеш мене да ми бришеш постови,бриши ги и на овој со румениве образи.Ја не глеам ништо во неговиов пост што е поврзано со Ливерпул,туку обична провокација од сељаче кое спие во локалното селско интернет кафуле.

Абе како тоа. Чомбе и Дено се најголеми експерти за фудбал на форумов, а ти така збориш за него, немој...Све знаат они остај ги, знаат кој зошто неможе да освои ЛШ, кој е добар кој лош. Не се зафркавај, остај го нека ви помогне, нека ве просветли!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Абе како тоа. Чомбе и Дено се најголеми експерти за фудбал на форумов, а ти така збориш за него, немој...Све знаат они остај ги, знаат кој зошто неможе да освои ЛШ, кој е добар кој лош. Не се зафркавај, остај го нека ви помогне, нека ве просветли!
И ти имаш поздрав од Јосе, коко ви го швркна, мерак ми направи, и ај не се мешај, ова е премиерлигашка провокација!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
И ти имаш поздрав од Јосе, коко ви го швркна, мерак ми направи, и ај не се мешај, ова е премиерлигашка провокација!

Ок, фала што ми помогна. Треба да се плати нешто или? Ретко се наоѓаат вакви експерти како тебе.
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Абе како тоа. Чомбе и Дено се најголеми експерти за фудбал на форумов, а ти така збориш за него, немој...Све знаат они остај ги, знаат кој зошто неможе да освои ЛШ, кој е добар кој лош. Не се зафркавај, остај го нека ви помогне, нека ве просветли!

Абе да,ама страв ми е премногу да не не просветли.

Сељаче еве и ја еден клип ќе стаам.

 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ок, фала што ми помогна. Треба да се плати нешто или? Ретко се наоѓаат вакви експерти како тебе.
никаде не кажав дека сум експерт, фала што ти го имаш тоа мислење за мене, го ценам тоа:helou:

Он топик

Инаку муабетот ми беше дека на почеток на сезона кажав дека не треба да летате во облаци, дека долга е нивата ама не ме слушавте, сега следува казна.
А за екипи како Раул Задрид не се плашете, сигурно ќе ги поминете:smir:

Абе да,ама страв ми е премногу да не не просветли.

Сељаче еве и ја еден клип ќе стаам.

55 27 15 10 2 7 6 0 8 4 1 43 20
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
никаде не кажав дека сум експерт, фала што ти го имаш тоа мислење за мене, го ценам тоа:helou:

Он топик

Инаку муабетот ми беше дека на почеток на сезона кажав дека не треба да летате во облаци, дека долга е нивата ама не ме слушавте, сега следува казна.
А за екипи како Раул Задрид не се плашете, сигурно ќе ги поминете:smir:

Man Utd. 62 26 19 5 2 12 1 0 7 4 2 46 11 Liverpool 55 27 15 10 2 7 6 0 8 4 1 43 20

Само пази за 2 недели да не останете и вие без зборови на вашиот фан клуб :smir:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Само пази за 2 недели да не останете и вие без зборови на вашиот фан клуб :smir:
Јас напиаш ако не си писмен за тоа дека Ливерпул ќе помине, а за Јунајтед не знам, тешка утакмица е!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Јас напиаш ако не си писмен за тоа дека Ливерпул ќе помине, а за Јунајтед не знам, тешка утакмица е!

Ок, извини...незнам да читам што да праеш. Треба да доем и тоа да ме научиш!
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
никаде не кажав дека сум експерт, фала што ти го имаш тоа мислење за мене, го ценам тоа:helou:

Он топик

Инаку муабетот ми беше дека на почеток на сезона кажав дека не треба да летате во облаци, дека долга е нивата ама не ме слушавте, сега следува казна.
А за екипи како Раул Задрид не се плашете, сигурно ќе ги поминете:smir:

Man Utd. 62 26 19 5 2 12 1 0 7 4 2 46 11 Liverpool 55 27 15 10 2 7 6 0 8 4 1 43 20

Liverpool 18 7 7 15 5 - 3 3 - - 58 Manchester United 17 11 2 17 3 1 - 1 1 1 54
Бројкиве за титули се,да не не разбереш.
 
G

Gray Foxx

Гостин
Абе како тоа. Чомбе и Дено се најголеми експерти за фудбал на форумов, а ти така збориш за него, немој...Све знаат они остај ги, знаат кој зошто неможе да освои ЛШ, кој е добар кој лош. Не се зафркавај, остај го нека ви помогне, нека ве просветли!
Престани да лижеш газови, мислам дури и тебе не ти стои.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom