Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10

хахахаххахахаа,греота шо на далек пат го пратиле :)

А да не заборавам,драг Чомбе,благодарам шо си дораснат за да ни кажуваш дали сме слаби,го цениме твоето мислење и со нетрпение го чекаме следното.
 
Член од
26 април 2008
Мислења
87
Поени од реакции
2
abe ajde do koga ovaa sreka na ovie pederive. ce tepaa zimi laktovo da ne vlezea onie otepani golovi. topkata udira vo golmanot i vleguva v gol.
i uste se falite, aj ne zaebavajte. bidete blagodarni so imate belo vlakno na gazot
 
N

navivacka

Гостин
Еј не знам кој има срека во натпреварите...за со Челзи го исклучија неправедно Лампард а Џерард се спаси,со Портсмут на почеток губевте а на крај се извадивте во последните минути од 1-0 :kesa:до 2-3 треба да сте многу срекни во врска со тоа.Незнам дали си го гледал натпреварот ама да знаеш дека на Манчестер им поништија 2 голови нешто што надругите им признаваат,на теренот имаше само еден клуб а тоа е Јунајтед...

Аи не е ВДЦ како другите голмани да примат по два гола на секој натпревар.

Не сметајте го ова за провокација ама тоа си е мое мислење како и на фановите на Јунајтед.:smir:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Хахаха ретардирани што напраиле навивачиве... Алал им вера :)
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
па кога не знаат да прават попаметни работи ке се глупират:pusk:
Колку толку знаат нешто да напраат, а незнам кој е попаметен што го јадел... ајт ни женска ни жена :) Тоа е без грам памет попалени луѓе.. :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.571
Поени од реакции
6.266
Колку толку знаат нешто да напраат, а незнам кој е попаметен што го јадел... ајт ни женска ни жена :) Тоа е без грам памет попалени луѓе.. :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

не грижи се ти за него штом е навивач на манчестер во скоро време ке си најде подобра и од двете:drk:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
navivacka напиша:
Еј не знам кој има срека во натпреварите...за со Челзи го исклучија неправедно Лампард а Џерард се спаси,со Портсмут на почеток губевте а на крај се извадивте во последните минути од 1-0 :kesa:до 2-3 треба да сте многу срекни во врска со тоа.Незнам дали си го гледал натпреварот ама да знаеш дека на Манчестер им поништија 2 голови нешто што надругите им признаваат,на теренот имаше само еден клуб а тоа е Јунајтед...

Аи не е ВДЦ како другите голмани да примат по два гола на секој натпревар.

Не сметајте го ова за провокација ама тоа си е мое мислење како и на фановите на Јунајтед.
За девојкава погоре Навивачка.Респект за неа.Девојче да гледа фудбал вистинска реткост а баш ми се допаѓа тоа.Се разбира сево ова доколку зад тој ник се крие девојче доколку не никому ништо...


Незнам зошто навиваш за Манчестер дали поради мусклулчињата и невината фаца на Кики или нешто друго.Обично девојките гледаат поради тоа.А ти демантирај ме со тоа шо ќе ми кажиш еден податок кој јас лично не можев да го дознаам пошто знам да броам само на прсти.Такада повеќе од десет не ми оде.КОЛКУ НАТПРЕВАРИ ЈУНАЈТЕД ОВАА СЕЗОНА ДОБИ 1:0 и колку од нив во периодот 80-90 мин.
Колку пати прими гол во последните минути?НИЕДНАШ
Колку пати Ливерпул прими голови у губеше бодови во финиш?

Ќе те молам без пристрасни искази и неизмислени
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
не грижи се ти за него штом е навивач на манчестер во скоро време ке си најде подобра и од двете:drk:

хахахахахаха,леле форава обавезно да им ја пуштиш на другарчињата од Јасли или било која друга предучилишна установа која ја посетуваш.
 
T

the Carpenter

Гостин
Цела премиер лига е за Манчестер, стварно е јасно сега. Фулам со Челси и Ливепул, играше ептен добро, а против Арсенал како во транс играа и ги истурија. А против ѓупциве статични беа, еба им глата трула.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Цела премиер лига е за Манчестер, стварно е јасно сега. Фулам со Челси и Ливепул, играше ептен добро, а против Арсенал како во транс играа и ги истурија. А против ѓупциве статични беа, еба им глата трула.
Се се тоа ученици на стариот Фергусон.Сеуште му се лигават.Марк Хјус,Стив Брус,Пол Инс,Кевин Киген,Рој Кин итн.Поранешни играчи на Фергусон кои оваа сезона водеа тимови.Кога сме кај Фергусон едно не ми е јасно.Како после толку години работа и успеси не се научи да се радува со стил.Кога Манчестер ке даде гол(обично во 84мин) тој рипа од клупа и мавта со рачињата како бебе без воздух.Ама ај не е тоа за тука

Сепак да не заборавиме дека голема вина лежи и кај Бенитез.Го ценам за натпревари елиминациони ама за лигата се губе
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom