Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Ааааа мрзам значи кога против силен противник иако во куп играме со тапа играчи... Да, факт е дека идеме на Премиер Лига, но сепак зашто да не и Карлинг?? Тотенхем игра во фул состав, а ние играме со Плесис и Лукас во средина, Ел Зар лево, во напад го имаме Нгог и ФЕРНАНДО ТОРЕС! а одбраната уште толку покатастрофа...

Едит: додека пишувам, губиме 1:0... Павличенко..

Едит 2: и за малце 2:0... овој Хипија е спор ко еж!

Едит 3: и 2:0.. мене на стрим ми касни.. незнам што се десило... АЈ У ПИЧКУ МАТЕР!

Едит 4: Што да кажам... Кавалиери КРЕТЕНИШТЕ, а Досена ИДИОТИШТЕ!!!

Едит 5: 3:0... 2та гола Кембел... ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЛЕ СПИЗДЕВ!!!!!!!!!!! НЕ ГЛЕДАМ ВЕЌЕ !!! КОЈ ОД КОЈ ПОГОЛЕМ КРЕТЕН!!
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Sramota , neka se gonat u kurac . Ako ne planiraat da igraat maski MARS od klubov , idete kaj sakate. Edinstven sto vredese u ova poluivreme e Agger . Ama nemoze sam da ja drzi odbranata , a tie idiotine dossena i cavalieri , neznam sto razmisluvavl bentiez koga gi kupi . Izgleda pogresni kaseti gledal, od drugi igraci
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Sramota , neka se gonat u kurac . Ako ne planiraat da igraat maski MARS od klubov , idete kaj sakate. Edinstven sto vredese u ova poluivreme e Agger . Ama nemoze sam da ja drzi odbranata , a tie idiotine dossena i cavalieri , neznam sto razmisluvavl bentiez koga gi kupi . Izgleda pogresni kaseti gledal, od drugi igraci
Тимот нее толку загреан за Карлинг Куп, затоа и играат во преполовен состав. :)
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Тимот нее толку загреан за Карлинг Куп, затоа и играат во преполовен состав. :)
Галје ми е што не се загреани.. ако не викам дека сакам Карлинг нешто специјално... Нека го дадат.. ама ова е СРАМОТА! Почнувајки од играчите, па и тренерот.... Срамота за Ливерпул и навивачите на Ливерпул..
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Да,срамота е шо губиме 3-0,ама немојте одма да цмиздрите овој не чинел,овој не сме требале да го купиме,коа тепаме не ви се лоши.Сеа у второ уште и Торес замрзете го па и него да го даваме:).Ајде сеа у второ 3-3.LIVERPOOL YOU''LL NEVER WALK ALONE.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Plesis , El zhar i ostala banda treba na vakvi utakmici da se pokazat ako sakaat nekogas da zaigraat za prv tim. Ali so vakva mladina , na liverpool crno mu se pisuva :kesa: . Fakt e deka me zabole kur za Miki Maus kupov ama bar neka pokazat muska igra
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
231
хохохох Плесил или како го викаа.Ајде има време ќе се вратиме 3-1
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Ииии каков ретардиран гол... хаха ајде ајде можеме...
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
231
Е мама му да а изна*бам клошар павличенко :kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa: 4-1
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Е мама му да а изна*бам клошар павличенко :kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa: 4-1
Маме да му ебам на голманов и ДОСЕНА!! ве молам кој не ја гледа утакмицава, да гледа хајлајтс... КАТАСТРОФА Е ОВА!
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
231
колку беше опасен само овој слободен на Bale лукас да не беше готови беме.поголема грешка неам видено инсуа го пушти во игра.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom