Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Може линк да остави некој каде ќе има прес? Фала.
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Мајка ми сеа си дојде од гости,и ми кажа дека фатиле еден од злосторниците во населба аеродром и моментално алфите му кршеле коски...Албанец е..
Премногу нелогички ми изгледа ова...
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.196
Поени од реакции
16.134
Мајка ми сеа си дојде од гости,и ми кажа дека фатиле еден од злосторниците во населба аеродром и моментално алфите му кршеле коски...Албанец е..
Мајка ти у станица на гости да не била?
Дај не лупајте рекла-казала муабети, доста ни се.
Сериозно.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Мајка ми сеа си дојде од гости,и ми кажа дека фатиле еден од злосторниците во населба аеродром и моментално алфите му кршеле коски...Албанец е..
аииииииииииииииииииииииииииииии... Дај Боже да фатиле, дај Боже! Него некој најде линк за у живо или од МИА да чекаме?
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Кај била на гости?
Од каде е изворот на информацијата?
Длабоко од центарот...
Смешно е вака да испрашувате ебаГо,од кај е шо е ќе видиме дали лаже или не, на вестите ќе кажат :cautious:
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.132
Мајка ми сеа си дојде од гости,и ми кажа дека фатиле еден од злосторниците во населба аеродром и моментално алфите му кршеле коски...Албанец е..
Од каде ова сега???:oops:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.647
Поени од реакции
62.936
Мајка ми сеа си дојде од гости,и ми кажа дека фатиле еден од злосторниците во населба аеродром и моментално алфите му кршеле коски...Албанец е..
како знаеш дека е поврзан со убиството?
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
436
Поени од реакции
273
Подобро да молчат и да ја завршат работата како што треба!
Што корист ако јавно се каже се ,а на врат ги навлечеме сите од меѓународниве политичари.Па притисоци па договори и т.н.
Мислам дека молкот е паметна опција сега.Ни фрлија мамка ,мудро е да молчиме и работиме.
А ако е тоа што мислам дека е ова масло на косоварски банди +некоја од нашиве алб.партии,гадно ќе се зафркнат затоа што овој пат никој од меѓународниот фактор нема да ги подржи.
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
98
Поени од реакции
142
Неможе туку така го нашле го претепале еве го он е.Прво ке го испрашуваат 2 3 дена да ги каже сите да каже детаљи што било како било зашто било.Ова е не логично иако посакувам да е вистина.
 
P

PewDiePie

Гостин
Полека бре луѓе полека !

Да почекаме официјални вести.

И сигурно нема одма да го тепаат,ќе го испитуваат прво.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
Не бе, ако има осомничен одма ќе го покажат, не може да се чека ќе се испокољаме...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom