UEFA Champions League 2011/2012

Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.417
Па да, бан од тема за тоа се дава, за навреди и пцуење нема потреба. ок како и да е. кој видел и мисли објективно, знае,
кој не, продолжува да плука. Продолжете со вашето лечење фрустрации и теории на заговор. Само тоа и ви остана
Ниту ме интересира за што се дискутира, ниту пак навивам за Барса или Реал. Јас ти кажувам да не спамираш, а ти ми се курчиш и плачипичкосуваш. Пошто си глуп, ем спамер - штотуку заработи бан од тема.

Во иднина, ако видиш навреди и пцуење, наместо да калимеришуваш пријави го мислењето.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Мило ми е што ми ја докажуваш теоријата дека навивачите на Барса уште од сега се гледаат во финале.
После полуфиналето вие ќе ги пишувате истите коментари што ги пишуваат навивачите на Милан (и др. екипи)
:D:sneaky:


Nikogas nema da go pravime toa sto vie go pravite. Barca ima cest i ne bara vina vo sekoj i sekogo :D
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Ozbilno. Nema potreba za nerviranje. Farca e najdobrata ekipa na denesnicata i utresnicata. :)
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Да, ги одбра двата најрелевантни извори од целиот интернет.:vozbud:

Добро бе не ми е јасно... срам ќе било бе за фудбалот ако освои Барса? За УЕФА? И мислите дека со овие мислења допирате до успехот или неуспехот на клубот? Дека од тоа вие што ќе кажете зависи успешноста на сезоната и дали тоа ќе биде срам за УЕФА и фудбалот? :cuc: Велиш ниедна не ни била заслужена а стоат во витрините во клубот... можеби и Вам не ви се заслужени 4те по ред (ако не се лажам) од 50тите години:tapp: (таква е логиката на целата оваа дискусија).

Јас пак незнам како да ве кажам вас фановите на Мадрид (иако и кај вас има многу разумни дечки)... ова е веќе траги/комично.
Што сакаш да ти кажам дека немаше судење за вас во текот на сезонава во Примера? Дека не бевме ниту еднаш оштетени? И на ова прашање немој да одиш со глава низ ѕид, мислам дека си свесен кој е одговорот. Али во целата ситуација се криви Пеп и управата... излези на 4-5 натпревари и плакај за судии, напрај листа на судиски грешки како Специјалниот и излези со став дека целиот судиски комитет е против тебе и дека единствен начин да ги победиш Реал, е со судии... oh wait

Спортски поздрав:D

Веќе е срам, а ако освојте ќе биди уште поголем срам. И ти го знајш то и сите други вие "навивачи" на Барселона кој шо навивате од ко освој Барса 6 титули дотогаш незнаевте шо е фудбал. И не ми мешај Примера, друга приказна е таму.. зборуваме за ЛШ. Ниедна година досега ако можиш да забележиш Барселона неможи да помини а да не се случи некој инцидент. И не, неможиме ние со бунењево наше, титулите ви се кај вас во витрините ама дали се праведно дојдени таму.. е тоа само вие сакате да го докажите, ние другиве не разбираме, сите сме глупи освен вие, вие сте ем најпаметни, ем најјаки, ем непобедливи. СУПЕР СТЕ И ПРОДОЛЖЕТЕ ТАКА.

Спортски поздрав
 
R

Rigel Kent

Гостин
Веќе е срам, а ако освојте ќе биди уште поголем срам. И ти го знајш то и сите други вие "навивачи" на Барселона кој шо навивате од ко освој Барса 6 титули дотогаш незнаевте шо е фудбал. И не ми мешај Примера, друга приказна е таму.. зборуваме за ЛШ. Ниедна година досега ако можиш да забележиш Барселона неможи да помини а да не се случи некој инцидент. И не, неможиме ние со бунењево наше, титулите ви се кај вас во витрините ама дали се праведно дојдени таму.. е тоа само вие сакате да го докажите, ние другиве не разбираме, сите сме глупи освен вие, вие сте ем најпаметни, ем најјаки, ем непобедливи. СУПЕР СТЕ И ПРОДОЛЖЕТЕ ТАКА.

Спортски поздрав

:pos::pos::pos::pos:




I sega MOLK
--- надополнето: 4 април 2012 во 15:19 ---
Е браво, и ова ви беше уште една заслужена титула. Секоја чест за најјакио тим на свето !!

Potpolno zasluzena titula ;)
 
B

Beck's

Гостин
ovie izgledaat kako na PES, koa nekoj drug te ebe celo vreme, a ti celo vreme gi smenis joysticite
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
:pos::pos::pos::pos:




I sega MOLK
--- надополнето: 4 април 2012 во 15:19 ---



Potpolno zasluzena titula ;)

Eј браво сега ме закопа и незнам шо да ти речам. Многу глупо ми напрај да се чуствувам и вечер нема да можам да спијам.

A исто така и ..



IQ-то ви е заминато во -
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Како можат овие на Барса фанови да се толку слепи неми е јасно, уствари кога ке размислам кој се навива за Барселона 20% Куманово и секое дете до 12 години и секое женско битие што неразликува офсајд од голман па и не ме чуди, во фан клуб на Челси сите фанови видоа дека Бенфика беше оштетена на првиот натпревар и сите тоа го зборуваа, додека овие се незнам некои стручњаци за фудбалската игра и непризнаваат помош од судии па уште се и курчат со видеа каде Барселона победува со помош на судиите, можам само едно да кажам дегенерици.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Eј браво сега ме закопа и незнам шо да ти речам. Многу глупо ми напрај да се чуствувам и вечер нема да можам да спијам.

A исто така и ..



IQ-то ви е заминато во -
Moeto IQ e dvapati pogolemo od tvoeto i dosta so trolanje.Da si go uramis general Franco :icon_lol:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Jas potpolno gio razbiram onie od Chelsea , Madrid i Arsenal.

Eve zosto?

Chelsea




Madrid




За Челзи немаш право да збориш коа и самиот знаеш како тепавте..Ако беше толку јака барса ќе го тепаше Челзи на свој терен а не да игра 0-0..Еве ти едно видео уживај во него..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom