(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Abe ne zajbavaj pa so e toa...Abe sanderlent ste go tepale 1-0...Mozebi pak ke bidete dobri ali CHELSEA sigurno ke bidat prvaci...
Затоа го сакам форумов, и во раните утрински часови има некои персони кои кажуваат шали и ќе ти го разубават изгрејсонцето!
Џери одмарај бе, не се замарај повеќе, гледаш дека фановите на Јунајтед се ништо друго освен големи провокатори:tapp:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Aj sega da ne se vregame da ne ti kazam od koga znam za sebe...Bez navredi...
ПА кажи, изјасни се, за да те испрашам кој играчи играле тогаш зошто знам дека еден нема да знаеш.
А бе дете дете, јас кога гледав англиско првенство, ти со газот во пепел осмици правеше:tapp:
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
Затоа го сакам форумов, и во раните утрински часови има некои персони кои кажуваат шали и ќе ти го разубават изгрејсонцето!
Џери одмарај бе, не се замарај повеќе, гледаш дека фановите на Јунајтед се ништо друго освен големи провокатори:tapp:
чомбе бар има занимација брат тоа се радувам.
леле уште колку ќе има вакви да ме смеат затоа ќе останувам до 3 ако треба и до 6 сабајле само за смеењето за ништо друго.
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
ај бе прле ај кажи од кога навиваш за челзи изјасни се.
толку и толку години сакам цифра да слушнам.
а не само празни муабети.
Abe torko nemozes da slusnes ke procitas hehe..Navivam za CHELSEA od 1986 god..takada odmaraj..Ete ti brojki...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Abe torko nemozes da slusnes ke procitas hehe..Navivam za CHELSEA od 1986 god..takada odmaraj..Ete ti brojki...
Дај кажи некој играч од таа генерација и што освоиле и каде си прател англиско првенство само не користи google search:tapp:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Па нели гледате дека дечкото има смисла за хумор:pos2:
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
чекајте сега луѓе додека firefox најдееееееееееее!!!!!!!!
P.S. ако има IE останавме до 5-6 сабајле овде:pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
АА вие сакате одма...не одитоа така...треба да се употреби википедиа, гугл...:) :) за тоа си треба време
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Имам во малото мали комшивчиња кои почнаа да ги сваќаат работите и почнаа да навиваат за Јунајтед од кога увидоа дека Челзи е вештачки клуб и дека само собираат ѕвезди и ништо не можат да освојат!
А пред тоа навиваа за челзи, замислете каква трагедија, но среќа навреме се свестија и се помина без никакви последици по нивното здравје!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе нели свативте дека дечкото се шегуваше, во 1986 тој не беше ни роден камоли да ги гледа посинатите !
 

Terry

KRVTA MI E PLAVA..CHELSEA
Член од
16 мај 2008
Мислења
214
Поени од реакции
1
Abe vie ne ste normalni be...Sakav da vi kazam ali koga podobro razmisliv koj aj da ne kazam ste vie jas na vas da vi se pravdam...Jas kolku gi sakam CHELSEA,tie so me znaat jasno im e..A jas ke vi se pravdam na vas sobrana grupa .........Aj so zdravje..
 

back from hell

the number 23
Член од
17 март 2008
Мислења
786
Поени од реакции
7
А бе нели свативте дека дечкото се шегуваше, во 1986 тој не беше ни роден камоли да ги гледа посинатите !
абе намерно му го поставив прашањето да видам до кај може да лаже.
само не ми е јасно од кај ја ископа 1986 еј
ццццццццц
P.S. а за одговор џабе ќе си чекаме на дечкото сигурно му паднал нетот:toe:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom