(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
F

fantomX

Гостин
Шо ако Дрогба го реши мечот со еден гол?
Мислам, тезиве ви се неиздржани, ама со Ред Девил се согласувам во едно: џабе збориме пред време.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
Време е Роналдо да прослави мал јубилеј, 10 натпревари без гол протви Челзи:)
sam ke igra ronaldo protiv celzi??ne se sekirajte se, za se ima prvpat.ako ne ronaldo tuka e Tevez,Rooney,Scholes...
 
F

fantomX

Гостин
В

Вори

Гостин
Ke vidime be.Ne bidite tolkavi optimisti.I soocitese so faktot deka Mancetser bez Ronaldo e DUPKA.Ako zamine toj ke bide kako Blackburn.A za muabetov ke go dovrsime sreda navecer,Koga CHELSEA ke bide SAMPION
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Шо ако Дрогба го реши мечот со еден гол?
Мислам, тезиве ви се неиздржани, ама со Ред Девил се согласувам во едно: џабе збориме пред време.
Дрогба, пред заминување да земе да се покажува колку вреди? I don't think so:pipi:.
Не ми се верува и дека ќе игра воопшто во стартните.
 
F

fantomX

Гостин
Дрогба, пред заминување да земе да се покажува колку вреди? I don't think so:pipi:.
Не ми се верува и дека ќе игра воопшто во стартните.
Реков доста беше, ама ај уше ова:)
Дрогба е болен за титули. А во среда се игра натпреваро на кој, самиот Дрогба може да го освои најважниот клупски трофеј во Европа, прилика која многу тешко пак ќе ја има, со оглед на то шо има веќе 30 години.
Мсилиш дека нема да се залага?:pipi:
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
Хах не е баш дупка Манчестер играат послабо без Руни отколку без Роналдо не викам дека не е влијателен но нема да пропаднат без него ама сепак ако си отиде ќе биде тоа голема грешка.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Шо ако Дрогба го реши мечот со еден гол?
Мислам, тезиве ви се неиздржани, ама со Ред Девил се согласувам во едно: џабе збориме пред време.
Ја и ти да се согласуваме во нешто?
Не, не е можно...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom