ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

Член од
17 август 2009
Мислења
3.678
Поени од реакции
5.305
на кој му требаат книги за 1, 2 и 3 семстар нека пише ПП можеме да се договориме
 
Член од
28 јули 2011
Мислења
81
Поени од реакции
25
Дечки ај ве молам кажете ми дали од Практикумот на Родна- граѓанско и од Избор текстовите на Бучковски - римско се паѓаат прашања на колоквиум и испит?
 
Член од
13 септември 2009
Мислења
287
Поени од реакции
110
Дечки ај ве молам кажете ми дали од Практикумот на Родна- граѓанско и од Избор текстовите на Бучковски - римско се паѓаат прашања на колоквиум и испит?
ДА. кажаа асистентите. И Буч кажа.
--- надополнето: 22 февруари 2012 во 21:56 ---
Во врска со казненава сесија..
На Уплатниците од по 1000 ден. жиро сметка од правен, а цел на ознака ?
Сигурно е на жиро од правен? Или да уплатам на Буџет на Рм? И треба електронски да пријавам испит за казнена?? :S
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
ДА. кажаа асистентите. И Буч кажа.
--- надополнето: 22 февруари 2012 во 21:56 ---

Сигурно е на жиро од правен? Или да уплатам на Буџет на Рм? И треба електронски да пријавам испит за казнена?? :S
До кога треба да се плати за казнениве, пример може на денот на полагањето?
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.930
Поени од реакции
1.660
ДА. кажаа асистентите. И Буч кажа.
--- надополнето: 22 февруари 2012 во 21:56 ---

Сигурно е на жиро од правен? Или да уплатам на Буџет на Рм? И треба електронски да пријавам испит за казнена?? :S
Уплатница земи од книжарата на Правен имаат самите жиро сметка пишано, мислим дека сметката е од правен. И да треба да пријавиш електронски испит.
--- надополнето: 22 февруари 2012 во 22:40 ---
До кога треба да се плати за казнениве, пример може на денот на полагањето?
може
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: `V`
Член од
7 ноември 2009
Мислења
52
Поени од реакции
12
Дечки ги знае ли некој темите за есеј Политички систем кај проф. Марика Ристовска ?
 

Ivana*Antique

Чисто информативно
Член од
5 септември 2011
Мислења
312
Поени од реакции
144
Колеги ај ако некој знае нека пише кога работи библиотеката на правен, од кога до кога и ве молам некој нека казе каде поточно се наоѓа и дали е тоа што пишува библиотекар на вратата или си има посебан просторија?
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
може ли на парашањата да има певеќе од еден точен одговор?...конкретно социологија:)
 
Член од
8 декември 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
да, тогаш ќе биде:сите одговори се точни или точни се под б,и в
благодарам

до сега не сум полагала ништо поради х причини и колку што знам имаше списоци објавено....сега како полагате во оваа казнена сесија?
 
Член од
13 март 2010
Мислења
56
Поени од реакции
8
Moze nekoj od kolegite da mi dade mail od profesorot Goce Naumovski, sto predava Pravni i eticki aspekti na internet?

blagodaram odnapred
 

Kajgana Shop

На врв Bottom