Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.813
Поени од реакции
72.133
че ти кажам на полувреме :pos:

атлетико-берлин (0:4,5) хен2 1,90
на атлетико не им треба победа. првото место им е загарантирано, а германциве денес треба да извадат поволен резултат за да ги задржат шансите за во нареден круг. атлетико можи да тепа, ама не верувам дека ќе тепа со повеќе од 4 разлика!!!
Баксуз си друже, Атлетико даде два гола во последните 15 секунди за победа од 5 разлика...
Јас уплатив срање ливче, и одма ме јебе една. Оние Драма Докса три шати имам против нив уплатено, три пати ме заебаа, денес реков не уплаќам против нив и ете ги губат :facepalm:
 
А

Анноун

Гостин
Liverpool - Brighton x -1 @4.60

80 посто е 0-0 на полувреме според мене .

во вторникот го мислев лион - апоел за x-1 , не го пуштив , сега морам да го пробам ова пак да не ми е мака кога ќе излезе.
1-0 Skrtel 4min.
1-1 lua Lua 17min.
2-1 avtogol 44 min.

прво тотенхем , сега ова ми се случува. ебати денот.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
да ве прашам за исплата од златна копачка морам да ги подигнам парите од кај што сум уплатил ?? или можам во било која копачка ?
 
Член од
25 февруари 2008
Мислења
143
Поени од реакции
42
да ве прашам за исплата од златна копачка морам да ги подигнам парите од кај што сум уплатил ?? или можам во било која копачка ?
Таму кај што си уплатил таму треба да си ги подигнеш парите
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.218
Поени од реакции
7.277
Глеј се шо ми се случи.
си пишувам ливче дома за во спортлајф лајк а босс.
ливерпул 1 И т1 2+
Селтик 2
Барса гг 3+
Порто 2 И т1 2+
Ајакс 1 И т1 2+
Псж гг 3+
5 од 6
одам го поддавам и таја ги иштампала овие шо се двознациве како 1 ИЛИ т1 2+ а не како 1 И т1 2+. и се влезени се овие 4 уште барса и псж си викам че влеза ама наместо 1000 или (350 една ако влези) че си земев многу појче, 3-4 илјади.
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Ај некој ако знае да ми појасни што значи типот hX т.с хендикеп нула.?
Дали сум во право дека фаворитот на мечот треба да победи со еден гол разлика. Пример 1-0/2-1/3-2 и така натаму?
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.911
Поени од реакции
1.322
Бешикташ 2 у 1 некој ја пиша тука браво мајсторе ми ги врати парите од викендов 700 у џеб.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
1.170
Поени од реакции
2.635
Мило ми е друже .. да ти се множат :)

За денес нешто ...
Милан 2
Ливерпул 1 и Т1 2+
Ајакс 1
Бешикташ 1 ( можно е и прелаз 2у1 ама малце потешко :) може и тоа да се проба на 50-вче )
Барса ГГ и 3+
и ПСЖ ГГ

Отидов и ова да го уплатам :)
Незнам како се брише да остане само Бешикташ да ви покажам дека ја пишав пред 2 страни .. не е битно .. кој ме послушал со здравје нека ги троши парите ( колку се толку се ) ги чекаме уште Барса и ПСЖ ... со господ напред :) Поздрав .
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Па и Фенер вчера ја наместија 2 у 1,ми ја кажа еден играч што игра кај нас утакмицава,ама немав време да ја уплатам.
Исто и за Бешикташ ми спомна,ама ми рече сумлива ми е мене таа,не ја ставај...ете испадна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom