Manchester United v Liverpool; 11-02-2012; Kick off: 12:45; Day 25 Old Trafford

Како ќе заврши натпреварот


  • Вкупно гласачи
    124
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Знам дека го подржувате почесто ... ваше право наше е ние да ви го дадеме ... :)
Извини дечко... но не сме и ние Гејови како вас од Гејчестер... одма се познавате оти сте Гејови само у тоа ви оди паметот, да не речеш на женска да ти го подржи, туку на машко, али тоа е Гејчестерска работа, од педери немат аир ае Гитла.. појќе не ти реплицирам Педер си ! Ој со Шрекон од Гејчестер држете си ги
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.520
Поени од реакции
20.630
Извини дечко... но не сме и ние Гејови како вас од Гејчестер... одма се познавате оти сте Гејови само у тоа ви оди паметот, да не речеш на женска да ти го подржи, туку на машко, али тоа е Гејчестерска работа, од педери немат аир ае Гитла.. појќе не ти реплицирам Педер си ! Ој со Шрекон од Гејчестер држете си ги
Јас пишувам едно ти сваќаш друго, што да ти правам бе друже .. не сум јас крив што ти погрешно си разбрал ...:LOL:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Јас пишувам едно ти сваќаш друго, што да ти правам бе друже .. не сум јас крив што ти погрешно си разбрал ...:LOL:
Кажав што имав да си кажам... повеќе не ти реплицирам сите знаат што сакаше погоре да кажеш, а сеа ја вртиш ако ако... те фати страм оти дознаа оти си педер ае гитла сеа !
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.024
Поени од реакции
2.060
Жешко е овде у пм..почнавте и да се навредувате :tapp:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.520
Поени од реакции
20.630
Кажав што имав да си кажам... повеќе не ти реплицирав сите знаат што сакаше погоре да кажеш, а сеа ја вртиш ако ако... те фати страм оти дознаа оти си педер ае гитла сеа !
А каква врска имаат твоиве постови со фудбал поточно со темава ? Не би можел да ти препорачам некоја клинка за лечење комплески ... иди распрашај се по другите фан клубови !!!
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
778
Поени од реакции
447
Жешко е овде у пм..почнавте и да се навредувате :tapp:
можеш и самиот да видиш дека тие први навредуват (овие од Гејчестер) и сеа ние ај да им ќутиме а ? ;)
--- надополнето: 9 февруари 2012 во 20:05 ---
А каква врска имаат твоиве постови со фудбал поточно со темава ? Не би можел да ти препорачам некоја клинка за лечење комплески ... иди распрашај се по другите фан клубови !!!
Па каква врска имаат тогаш твоиве постови со темава ? ... навредуваш прв, и сакаш да ќутам ? нема брат нема попуштање !
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.520
Поени од реакции
20.630
можеш и самиот да видиш дека тие први навредуват (овие од Гејчестер) и сеа ние ај да им ќутиме а ? ;)
--- надополнето: 9 февруари 2012 во 20:05 ---

Па каква врска имаат тогаш твоиве постови со темава ? ... навредуваш прв, и сакаш да ќутам ? нема брат нема попуштање !
Да се надоврзам на твоите постови
Еве ти ја репризата од 7.30 , само едно не ми е јасно што толку касно бараш на форумов, знаат твоите дома ?
 
S

Stivie G

Гостин
Улетуваш падобрански (i like it :icon_lol: )
Читаш не дочитуваш или се правиш на Тошо :))))
Јас му реков дека одбраната не ви е на ниво на кое вие ја правите....
Брзо потезно отворив rezultati.com и видов шо видов :cool:
Препрочитај ги неговите постови и размисли зошто вака реагирав.
--- надополнето: 9 февруари 2012 во 19:21 ---


No cry. Ok?!
:vozbud:
Јас улетувам како падобранец??? Па од тебе подобар падобранец има ли? И читам убаво се од почеток до крај, и муабетот негов беше за одбраната а ти веднаш сврте со гол разлика и не ти знам шо друго. А за тоа дека одбраната не ни е на ниво зборуваш бидејки немаш изгледано ни 5 минути од натпревар на Ливерпул.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Јас улетувам како падобранец??? Па од тебе подобар падобранец има ли? И читам убаво се од почеток до крај, и муабетот негов беше за одбраната а ти веднаш сврте со гол разлика и не ти знам шо друго. А за тоа дека одбраната не ни е на ниво зборуваш бидејки немаш изгледано ни 5 минути од натпревар на Ливерпул.


Дали јас со тебе отворив дискусија на разговарање?
Знајш кој се јавува отстрана,и тоа ли морам да ве учам?

ИИиии во врска со Ливерпул вие сте тие што ја фалите таа ОДБРАНА на Ливерпул... Јас само дадов мал податок, за другиве смртници да видат колку е корисна таа одбрана....
Штета вас ве погоди одма то всрце и од очај не знаевте на кај да свртите и Суарез (изглеа е вистинскиот :icon_lol:) зеде ми пишува за титули ова она ....
Трујач голем си, квантитет во изобилство ама квалитет (n)
 
S

Stivie G

Гостин


Дали јас со тебе отворив дискусија на разговарање?
Знајш кој се јавува отстрана,и тоа ли морам да ве учам?

ИИиии во врска со Ливерпул вие сте тие што ја фалите таа ОДБРАНА на Ливерпул... Јас само дадов мал податок, за другиве смртници да видат колку е корисна таа одбрана....
Штета вас ве погоди одма то всрце и од очај не знаевте на кај да свртите и Суарез (изглеа е вистинскиот :icon_lol:) зеде ми пишува за титули ова она ....
Трујач голем си, квантитет во изобилство ама квалитет (n)
Баш ти не мора да ме учиш за дискусија, бидејки во сите улетуваш од никаде.
Во врска со одбраната на Ливерпул ти не мора да даваш податоци бидејки немаш изгледано ни 5 минути како шо и претходно кажах.
А во таа последната реченица мислам дека би требало ти да се пронајдеш, не јас :D
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Баш ти не мора да ме учиш за дискусија, бидејки во сите улетуваш од никаде.
Во врска со одбраната на Ливерпул ти не мора да даваш податоци бидејки немаш изгледано ни 5 минути како шо и претходно кажах.
А во таа последната реченица мислам дека би требало ти да се пронајдеш, не јас :D
Како прво ти беше тој што влезе во дискусија во која и самиот знаеш дека не си во право или погрешно си прочитал/разбрал од твојот коЉега Суарез(тандем сте морам да признаам).
Како второ ти не можеш да кажуваш во мое лице дали сум изгледа или не некоја утакмица од Дајверпул,Луз.... УПС! Ливерпул
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom