Тука шмекајте се II :)

Статус
Затворена за нови мислења.

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Абееееее:((((((((((((((((((((((((
Синдикат, за ова не знам..Скарана ти сум!!!!!!!!!!!!!!!
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.460
Поени од реакции
47.330
Опопоооо Тамарче многу ќе да е активна на темава :icon_lol: Аку аку :D
Брате Тамарче испадна Форум супер-стар заедно со Синдикат ме посраа од смеење денес:bilokojzbor: Н
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Брате Тамарче испадна Форум супер-стар заедно со Синдикат ме посраа од смеење денес:bilokojzbor: Н

Сеа и супер ѕвезда испаднав!:)
А овај МЕ НЕРВИРА, МЕ ВАДИ ОД ТАКТ, Намерно прај така за уште појќе да се нервираааааамммммм...Ама ако.. What goes around, comes alall the way back around..!!!!!!!!!!:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::nesum::uvo::uvo:


Синдикат....(%ХФКЈХкјхзЈКХИУДЅ&ЕТ„’“’&*ХФВЈФХСФЈКХДЈФХХЈЦЈСНЈЏХГ!~
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.460
Поени од реакции
47.330
Сеа и супер ѕвезда испаднав!:)
А овај МЕ НЕРВИРА, МЕ ВАДИ ОД ТАКТ, Намерно прај така за уште појќе да се нервираааааамммммм...Ама ако.. What goes around, comes alall the way back around..!!!!!!!!!!:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::nesum::uvo::uvo:
Мене повеќе ми личи дека ти годи ама ајдееееее sdsdне глуми наивност sdsd
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Мене повеќе ми личи дека ти годи ама ајдееееее sdsdне глуми наивност sdsd
Шо мислиш ти, ако ми годеше немаше да кажам!?Ахххх Пејо Пејо..Го знам Синдикалецот..уште од мал..Обожава да нервира и иритира други луѓе, а јас сум идеална за то..Оти се појќе и појќе се нервирам, а не треба да покажвам дека се нервирам..АМА АЈДЕ ДЕ..Да тибаааам Синдикалецо да тибам!:)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.460
Поени од реакции
47.330
Шо мислиш ти, ако ми годеше немаше да кажам!?Ахххх Пејо Пејо..Го знам Синдикалецот..уште од мал..Обожава да нервира и иритира други луѓе, а јас сум идеална за то..Оти се појќе и појќе се нервирам, а не треба да покажвам дека се нервирам..АМА АЈДЕ ДЕ..Да тибаааам Синдикалецо да тибам!:)
Еееее со ова болдираново му отвори сега нова шанса да те ''иритира'' сега си му на пенал sdsd
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
не мом појќе бе алооооо:pos::pos::pos:

Добро битно е дека те задоволив и не можиш појќе.

Ај са следеча жртва, ако можи лолита некоја чисто за платонски нежност да споделиме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom