Љубовно резиме за 2011

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Јас повеќе не се осмелувам да кажам дека е катастрофа или дека полошо не може да е, пошто знам дека Марфи ќе се појави од некаде и ќе испадне challenge accepted. И на крај ќе биде U MAD? :icon_lol: Затоа мудро ќе си молчам. :pipi:

Инаку оваа 2011 стандардно. Пар некои убави моменти кои сега бледеат и ми предизвикуваат мачнина, затоа што разочарувањето беше преголемо.
 
П

Пепси_

Гостин
лани ич,оваа година за малце,со повеќе надеж до година :pos:
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Првата половина од годината беше супер додека траше 2 годишната врска на крајот на јули капитулација и статус слободен .Има шанси некој минимални тоа жарчето си тлее само ако се најде заеднички компромис(не таков како на Хорхе:) ) ќе биде се ок вечити оптимист сум не се предавам лесно но секако се си има граници,со сила убавина не бидува.Секогаш може подобро и ќе биде во иднина :)
 
O

Orion.

Гостин
Неам бе женска скоро пола година и никат не ми било боље !! :vozbud:
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
168
Поени од реакции
207
Годинава можам слободно да си ја наречам година на љубов. Се збогував со две големи љубови, едната, дотогаш, најголема, а другата најбрзо распламтувачка и најстрасна. и таман кога изгубив надеж, пред крајот, ја пронајдов љубовта на мојот живот.
Забавна година ми беше, морам да признаам. :X3:
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.618
Поени од реакции
7.250
Годинава во љубовта беше онака :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.655
Поени од реакции
70.692
Уште една година помината со саканата личност:love:
Пред некој ден направивме 2 години и 1 месец:)
Сепак во текот на мај и септември особено, врската се соочуваше содоста турбуленции и беше на раб на прекинување, ама победи љубовта :X3:
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Оваа година до февруари фаќав нешто, после тоа само некои срања се дешаваа и коа ќе ми текне ми иде да се фрлам од тераса.
Јебига.

Наредната година треба по озбилно да се фатам за работа.
Така викав и за школо па на крај кикснав. :pos:
 
Член од
10 декември 2011
Мислења
16
Поени од реакции
5
Првата половина на годината, до средина на јули доста солидно на љубовен план. Од август па до сега скоро катастрофа... (n)
 
Член од
2 ноември 2011
Мислења
28
Поени од реакции
6
Па годинава беше супер во љубовта.. Со Дечкото што одам уште со него се смувавме на 01.01.2011 во 00:00 :D Иии што да кажам цела година сум со него така да љубовта ми е во нормала..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom