Фан клуб: Милан

Саше?


  • Вкупно гласачи
    25
  • Гласањето ќе се затвори: .

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.258
Поени од реакции
8.363
Абе не смо играле со вештачкиот тим, може ќе ни појде :D
А ќе дојде фергусон на утакмицата Интер-Милан и ќе им вети на навивачите на интер дека ќе не победи? (исто како минатиот пат?) :sick:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.490
Поени од реакции
5.464
А ќе дојде фергусон на утакмицата Интер-Милан и ќе им вети на навивачите на интер дека ќе не победи? (исто како минатиот пат?) :sick:
Ќе дојде, како нема да дојде... ама наредна година, сеа ладно е Милано, Интер замрзнал на дното :icon_lol:
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.258
Поени од реакции
8.363
Ќе дојде, како нема да дојде... ама наредна година, сеа ладно е Милано, Интер замрзнал на дното :icon_lol:
Абе битно Интер освоиле тројна круна а сега што треба да соберат уште два клуба и да ги соберат титулите за да имаат колку Милан :icon_lol:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.884
Поени од реакции
23.255

Срце, многу го сакам !!

Иначе за ждребот кој сака нека падне до курца мајора, со Тевез и еден у средина глатко ќе си земемо Лигата, за ЛШ ионака немаме капацитет да ја освоиме, а сега Реал, а Барса у 1/4 финале исти кур, и да, Реал ќе ни се падне, не смо мие Гејчестер цел живот греотици да ни паѓаат !
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Абе Баерн, Челзи сакале, Арсенал сакале....Само сакате нешто.Ја знам дека нема да ни се падне Апоел ниту Бенфика немаме толку среќа за со нив да играме, среќа има само Барса оти секојпат само лесен противник има во 1/8 финале.

Со сите можеме да играме ама со Реал тешко, а и другиве како Арсенал Челзи не се просечни екипи за да можеме туку така да ги победиме со некој си Антонини.Сите посилни екипи во најмала рака ќе ни дадат 2-3 гола.Ќе видиме ја посакувам некој од послабите екипи ама не верувам дека ќе ни паднат тие.
 
Член од
23 октомври 2011
Мислења
21
Поени од реакции
4
if you wanna be the best,you must to beat the best .
bez razlika koj i da se padne ni treba edna super pobeda za da narednata godina da bideme vo 1 sesir i da ne imame sekoja godina problemi so nekoj kako barsa vo grupa ili koj bilo od prviot sesir,da si imame zagarantirano 1 mesto vo grupa so toa sto ponatamu ke bide polesno . No za ovaa godina uste podobro bi bilo da stigneme do finaleto imame odlicen tim,se sto treba e allegri da go pogodi toj prviot tim ,da gi sostavi najdobrite .Jas imam predosecaj deka povtorno ke ne stavat so real madrid,kako i nekolku godini po red .no toa ne predstavuva nisto,imame tim sto mozeme da go projdeme i real .
 
Член од
29 април 2010
Мислења
1.123
Поени од реакции
170
Сонував дека Апоел ни се паднал,
Иначе со Тевез според италијанскиве експерти на Скај спорт би играле вака.
.............Амелија...........
Абате.....Мексес....Силва....Таиво
...Боатенг...Ночерино...Аквилани
..................Тевез..................
.........Пато............Ибра

Значи Ночерино копач,Боатенг исто поповлечен а Тевез плеј позади напаѓачите....не е лошо ,не е лошо.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
ПСЖ пред нос ќе ни го украде Тевез му давале плата лична на онаа во Сити и 30 мил во кеш :cautious: аман со таквите клубови како ПСЖ, Анжи, Сити.....
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
ПСЖ пред нос ќе ни го украде Тевез му давале плата лична на онаа во Сити и 30 мил во кеш :cautious: аман со таквите клубови како ПСЖ, Анжи, Сити.....
Можи да ги одбие како Кака шо ги одби Сити :D
Нема фудбал во Франција.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom