Serie A 2011/2012

Кој ќе биде шампион?


  • Вкупно гласачи
    463
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Ништо нема да ги спаси Наполи утре од пораз ни судии ни де гомнентис!! Ќе видат кај се раѓа лебот утревечер:vozbud:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Кога ке видите во Известувања : "
Тимч€ одговори на темата Serie A 2011/2012. Можно е да има повеќе мислења после ова.

денес во 18:55"

Не кликајте.

(пиши нешто како на пример : Состави, Статистики , Историја мегу тие тимови и слично)
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.896
Поени од реакции
8.757
Муту во стилот на Тоти ;)
--- надополнето: Nov 28, 2011 9:14 PM ---
Муту во стилот на Тоти ;)
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Кога ке видите во Известувања : "
Тимч€ одговори на темата Serie A 2011/2012. Можно е да има повеќе мислења после ова.

денес во 18:55"

Не кликајте.

(пиши нешто како на пример : Состави, Статистики , Историја мегу тие тимови и слично)
Имаш ли нешто да кажеш или?
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Имаш ли нешто да кажеш или?
Сакам да кажам дека форумов не е Фејсбук , поточно дека никад не сум прочитал нешто корисно од тебе. Не е релевантно дали навиваш за јуве , интер, милан или киево. Прочитај си го предходно напишаното горе и размисли убаво дали воопшто има нешто ИНФОРМАТИВНО во постот.Јас лично во : "Ништо нема да ги спаси Наполи утре од пораз ни судии ни де гомнентис!! Ќе видат кај се раѓа лебот утревечер" ,, не гледам ништо освен твојата возбуда кон овој натпревар.

Проблемот е што има многу вакви фејл тролови,.. џабе се трудам кога веројатноста да се поправиш е минимална.
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
А заврте ли
Сакам да кажам дека форумов не е Фејсбук , поточно дека никад не сум прочитал нешто корисно од тебе. Не е релевантно дали навиваш за јуве , интер, милан или киево. Прочитај си го предходно напишаното горе и размисли убаво дали воопшто има нешто ИНФОРМАТИВНО во постот.Јас лично во : "Ништо нема да ги спаси Наполи утре од пораз ни судии ни де гомнентис!! Ќе видат кај се раѓа лебот утревечер" ,, не гледам ништо освен твојата возбуда кон овој натпревар.

Проблемот е што има многу вакви фејл тролови,.. џабе се трудам кога веројатноста да се поправиш е минимална.
2-3 страни наназад за што се дискутираше пред тоа да видиш убаво па да видиш на што се однесувал мојот пост или така си зееш безвезе...паметен се париш демек а уствари мн глуп изгледаш:tapp:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
А заврте ли
2-3 страни наназад за што се дискутираше пред тоа да видиш убаво па да видиш на што се однесувал мојот пост или така си зееш безвезе...паметен се париш демек а уствари мн глуп изгледаш:tapp:
После 2 поста увери дека сум глуп? Машала....,, Ок, предпоставувам дека си сигурно 5-6 години помал од мене и уште во пуберитет па немаш соодветен аргумент и очигледно вокабулар да постираш. Така да не гледам причина да се трудам да те корегирам веке.

Keep up the good work... (y)
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
После 2 поста увери дека сум глуп? Машала....,, Ок, предпоставувам дека си сигурно 5-6 години помал од мене и уште во пуберитет па немаш соодветен аргумент и очигледно вокабулар да постираш. Така да не гледам причина да се трудам да те корегирам веке.

Keep up the good work... (y)
Можеби не си глуп ама се правиш глуп демек видете сега ќе го цитирам што кажал нема веза тоа со темата а не пратиш ништо наназад...
Глупите луѓе едноставно те прават ти да се осеќаш глупо...:pos:
--- надополнето: Nov 28, 2011 10:53 PM ---

За кого е овој жолт? за Кавани :pos:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
^ Се обидов да ти објаснам некој работи , но сепак не испадна како што планирав.Сигурно некој модератор ке те среди дека очигледно не заслужуваш да бидеш дел од оваа интернет заедница.А тоа Глупавите луге и.т.н. искрајно се надевам дека еден ден ке имаш можност во лице да ми го кажеш. До тогаш , продолжи по твое со дискусијата.
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
^ Се обидов да ти објаснам некој работи , но сепак не испадна како што планирав.Сигурно некој модератор ке те среди дека очигледно не заслужуваш да бидеш дел од оваа интернет заедница.А тоа Глупавите луге и.т.н. искрајно се надевам дека еден ден ке имаш можност во лице да ми го кажеш. До тогаш , продолжи по твое со дискусијата.
Се обидел да ми објасни :pos: Дечко дај бе не заебавај ајде гледај си ја работата :)
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.896
Поени од реакции
8.757
Тоти во стилот на Паненка ;)

да да еве си нашол некој што пред него го направил ова, фала богу ... :)

али ова совршенство :pipi:
еве уште едно на исто така добар голман
ова е лани на Ханданович, голман кој фати највеќе пенаи прошлата сезона ;)

Секако има едно и неуспешно, против Парма или Лече :D .. ама има сигурно уште 4-5 успешни пенали во овој стил ... за од игра да не збориме колку има такви дадено :pipi:
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.704
Поени од реакции
3.685
A Oсвалдо колку успешни шамарници има поделено :D?

И зошто е суспендиран 1 наптевар а не 2 :ROFLMAO:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom