На какви очи најчесто „паѓате“ ?

S

Stef Bachatero

Гостин
Стеф, не биди така суров. Редуцирај го временскиот интервал. Со харизма као твојата 10 секунди се као цела вечност.
5 минути е се што девојка добива ако е супер со мене го продолжувам тоа за 10,ако е екстра муабетот продолжувам повеќе и кажувам дека ми е следна девојка и толку.Доста изигравав мангуп и симињав ѕвезди.Си ги кажувам намерите и ако игра по мое таа е вистинската за мене.
 

Sora_Dono

The 14th
Член од
22 октомври 2011
Мислења
129
Поени од реакции
35
5 минути е се што девојка добива ако е супер со мене го продолжувам тоа за 10,ако е екстра муабетот продолжувам повеќе и кажувам дека ми е следна девојка и толку.Доста изигравав мангуп и симињав ѕвезди.Си ги кажувам намерите и ако игра по мое таа е вистинската за мене.
Kinda like me, except kaj mene treba da projde testovi prvo, so neni znae deka gi polaga, poso treba da mi izglea ko so sakam, da se ponasa ko so sakam, basically, da bide sve so sakam na izgled, posle i praam muabet, pa treba da iskoci deka u karakter e kao so sakam, i posle ako sve toa projde go praam tvoevo, i kazuem da mi bide zenska i that's that...
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Kinda like me, except kaj mene treba da projde testovi prvo, so neni znae deka gi polaga, poso treba da mi izglea ko so sakam, da se ponasa ko so sakam, basically, da bide sve so sakam na izgled, posle i praam muabet, pa treba da iskoci deka u karakter e kao so sakam, i posle ako sve toa projde go praam tvoevo, i kazuem da mi bide zenska i that's that...
Јас многу добро читам жени.Но самиот себе неможам да се контролирам.Тоа ми е најголема грешка.Затоа што ако немаш контрола врз себе колку и да си привлечен за девојка на крај ќе те смета за чуден.А јас не сум чуден,нормален сум,само дел од мене е дете и сака да си игра со нив.Се треба да е во нормала,а кај мене е како рингишпил :).
 

Mj

Маестро
Член од
25 јануари 2008
Мислења
754
Поени од реакции
212
Сиви бидејќи се ретки.
 

Sora_Dono

The 14th
Член од
22 октомври 2011
Мислења
129
Поени од реакции
35
Јас многу добро читам жени.Но самиот себе неможам да се контролирам.Тоа ми е најголема грешка.Затоа што ако немаш контрола врз себе колку и да си привлечен за девојка на крај ќе те смета за чуден.А јас не сум чуден,нормален сум,само дел од мене е дете и сака да си игра со нив.Се треба да е во нормала,а кај мене е како рингишпил :).
I ja si iam slicni problemi, samo ja ne e deka nemozam da se kontroliram, ja imam problem so prepustanje na momentot, cel zivot sum manipulator(ghtto life sto ces) i taka mi e ostanato u krv, ne deka se zalam, zabavno e da manipuliras xD. Jezda bi sakal asalna vrska so tipka kajso ne ja manipuliram, ali pa ondak ona mene me manipulira... ahhh, decisions decisions...

i kolku da ne bidam off topic

if you write eye backwards, it's written as eye :O
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Јас многу добро читам жени.Но самиот себе неможам да се контролирам.Тоа ми е најголема грешка.Затоа што ако немаш контрола врз себе колку и да си привлечен за девојка на крај ќе те смета за чуден.А јас не сум чуден,нормален сум,само дел од мене е дете и сака да си игра со нив.Се треба да е во нормала,а кај мене е како рингишпил :).
Маме му ебем ја се контролирам фантастично ама жени никако да прочитам. Стеф, чаре? Како ги читаш бе?
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Маме му ебем ја се контролирам фантастично ама жени никако да прочитам. Стеф, чаре? Како ги читаш бе?
Јазик на тело.Нејзиниот став.Се насмевнувам и таа се насмевнува.
Изигравам идиот девојка ме гледа се смее.Идам до неа и велам Насмевката е добар почеток за муабет.Ја соблакам со поглед гледам што носи.Ако носи кожа и велам:Незнаев дека жените се убијци на крави.Се што е да ја дистанцира дека и се пуштам.
 

Sora_Dono

The 14th
Член од
22 октомври 2011
Мислења
129
Поени од реакции
35
Маме му ебем ја се контролирам фантастично ама жени никако да прочитам. Стеф, чаре? Како ги читаш бе?
Per lesno e, ako sakas da ti objasnam, samo gleaj vaka na toa, site zeni se isti, site sakaat kur, site se picki(kukavici), i site se naivni... samo treba da si igras igrata bocni kajso ne boli... bockas po malce segde, tamu kajsno ne boli, brcas iglata do kraj... ako me svati so zboram xD
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Јазик на тело.Нејзиниот став.Се насмевнувам и таа се насмевнува.
Изигравам идиот девојка ме гледа се смее.Идам до неа и велам Насмевката е добар почеток за муабет.Ја соблакам со поглед гледам што носи.Ако носи кожа и велам:Незнаев дека жените се убијци на крави.Се што е да ја дистанцира дека и се пуштам.
Фала Стеф! Закон си. Ми се свиѓа твојот софистициран пристап. Овој другар ти предлага некои сељачки финти.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Ако носи кожа и велам:Незнаев дека жените се убијци на крави.Се што е да ја дистанцира дека и се пуштам.
Тука ја сечеш, нели? По ова, она е во дефанзива и ти ја доминираш.
Добар, добар.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
Биди алфа, никогаш бета!
"Жените се убијци на крави" will totally get you laid!

Стево, мислев по романтичен си. Памтиш кога клекна со ружичка пред една девојка со кафени очи во Велес?
Сега си ми многу суров... :(
 
Член од
11 ноември 2011
Мислења
202
Поени од реакции
235
Јас имам зелени ..:)
Инаку сакам машко со кафеави очи :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom