Фан клуб: Милан

Саше?


  • Вкупно гласачи
    26
  • Гласањето ќе се затвори: .

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Не не не сме луди уопште :) хаааааа...... Кој Боатенг човече :)
 
Член од
10 август 2011
Мислења
2.371
Поени од реакции
1.281
Е тое бе...тое..Најјаки сме, Боа ѕверка е шо да кажиме друго?
Сепак, три гола од Лече не требаше да примиме :D
 
Член од
24 февруари 2010
Мислења
598
Поени од реакции
406
Никогаш не сум му ги негирал страста и желбата за играње и победа ама после ова денес нема да ми текне да напишам збор против Боатенг. Браво мајсторе!!!!!!!

Кога го видов составот на почеток си се прашувам зошто Алегри си прави класично самоубиство. 3 деструктивци во средина? Со таков состав и оние од Серија Ц не излагаат бе. Знам дека Амбросини е моменталниот капитен ама тоа не треба да му гарантира место во стартниот состав. Добра работа е што си ја увиде грешката на полувреме и направи измени. 2 пресврт после тој во супер купот. Барем за разлика од лани покажуваме карактер кога губиме.

Време е Ибра да даде гол во Сериа А. Да му се крене малку самодовербата
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Никогаш не сум му ги негирал страста и желбата за играње и победа ама после ова денес нема да ми текне да напишам збор против Боатенг. Браво мајсторе!!!!!!!

Кога го видов составот на почеток си се прашувам зошто Алегри си прави класично самоубиство. 3 деструктивци во средина? Со таков состав и оние од Серија Ц не излагаат бе. Знам дека Амбросини е моменталниот капитен ама тоа не треба да му гарантира место во стартниот состав. Добра работа е што си ја увиде грешката на полувреме и направи измени. 2 пресврт после тој во супер купот. Барем за разлика од лани покажуваме карактер кога губиме.

Време е Ибра да даде гол во Сериа А. Да му се крене малку самодовербата
Ibra is tired. :D
--- надополнето: Oct 23, 2011 7:48 PM ---
мислам дека заслужва уште еднаш да биди постирано
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.260
Поени од реакции
8.367
Сите викате Страсер да се врати... а Одо бе ? :rolleyes:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.525
Поени од реакции
47.869
Сите викате Страсер да се врати... а Одо бе ? :rolleyes:
даааа бе, тој па славје давање пичка му матерна ко на Марс да се качи.

Гнаса гадна , ми влезе со Џила, Бориело и Леонардо на црната листа на неблагодарници што не сфаќаат што Милан направи за нив во животот.
Ептен, Милан тепаше и нема да му посветувам многу внимание, ама да не тепаа на 100 реда ќе го пцуев овде. После ова денес сум сигурен дека нема да го видиме веќе.
 
Член од
17 декември 2008
Мислења
4.232
Поени од реакции
3.868
^Тоа сакав и ја да пишам.Како се радуваше Одо мислиш најголеми душмани сме!Нека скапе таму во Лече кретен..
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.260
Поени од реакции
8.367
Примети ли некој ... Абијати дека се смируваше да не се насмее пред да му го шутне Одо пеналот ? :icon_mrgr:
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Boateng: “I’ve been working on my shots…”

Сега следната со Парма дома, мора да ја победиме мора!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom