Македонија - Грција, 3. септември, ЦАРЕВИТЕ ПОБЕДИЈА!!!! (72:58)

Статус
Затворена за нови мислења.

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Па јас рано изутрина бев кај приватен стоматолог и таму редовно доаѓаат грци поради тоа што му е ефтино и блиску...иако не разбирав грчки ама тој забарот убаво ги дупчеше педерите и нон стоп споменуваше Makedonia Makedonia ...:pos:
 

D_T

Чорбаџи Димко
Член од
8 март 2009
Мислења
2.119
Поени од реакции
1.571
Владата на Р.Македонија поради екстремно зголемената побарувачка експресно ќе интервенира со извоз на 100Тони Вазелин и 100Тони Палома за нашиот јужен сосед !!!
Од неофицијални извори се дознава дека само во вчерашниот ден нивото на Егејското Море е покачено за цели 3м. Доколку не се запрат итно реките од солзи се закнува полава низ цела Гејција :pos:
 
Член од
25 декември 2008
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.092
Ги тепавме педерите и тоа со 9 играчи, а ако влезеа и останатите 3ца кај ке им беше крајот:D
Браво МАКЕДОНСКИ ХЕРОИ
:vozbud:
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.579
Немаат видено они што е блокада, коа идат бензин да полнат тука и да купуваат, да им го стајме Чековски на пат, четири ленти ќе блокират.

Инаку шо читав на јутуб коментари, ги турија од дупење на јужниве со коментари за нивниот долг.

"Hey greek i have 100 euros, do you wan a loan to pay your bills"
А да ги преимениме ние бензините од Еуро 95, 98, дизел во Чековски, Антич, Бо и тако даље.
И онака доаѓа грк и вика "Ај стај ми од Чековски за 1000че" Хахахаха
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Изгубија од народ што според нив не постои :pos:
--- надополнето: Sep 4, 2011 12:08 PM ---
Колку ги мрзам само циганиве не можам да ви опишам :mad:
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.579
Изгубија од народ што според нив не постои :pos:
Ние сме ти духови од народ, сега ке ги викаат Ghost busters, па ке им плачат едно година дена како изгубиле од нешто што не постои.
Kе снимаaт трет дел од Ghost Busters, ке се вика "The Ghost Busters and the nonexisting people"
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ние сме ти духови од народ, сега ке ги викаат Ghost busters, па ке им плачат едно година дена како изгубиле од нешто што не постои.
Не сте свесни каква циганаана се, јас бев дел од тимот кога се деси инцидентот со спортската опрема на граница, мада тоа беше кулминација на се што имаат правено во минатото, еднаш победив гркинка у една трка и немаше медал за мене :pos:. Значи навистина не можам да ви опишам до кое ниво се спуштаат кога губат од Македонци, да бев јас еден од кошаркарите во петорката што беше на терен вчера ќе им се издерев Egypt is your homeland. Истиов бес па ми се јавува кога некој ќе ми спомне за одмор во гејција, аууу :mad:
 
Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.579
Не сте свесни каква циганаана се, јас бев дел од тимот кога се деси инцидентот со спортската опрема на граница, мада тоа беше кулминација на се што имаат правено во минатото, еднаш победив гркинка у една трка и немаше медал за мене :pos:. Значи навистина не можам да ви опишам до кое ниво се спуштаат кога губат од Македонци, да бев јас еден од кошаркарите во петорката што беше на терен вчера ќе им се издерев Egypt is your homeland. Истиов бес па ми се јавува кога некој ќе ми спомне за одмор во гејција, аууу :mad:
А бе добро кој губи има право да се лути, ама кој губи од нешто што не постои има право да биде премногу лут, и треба да биде премногу лут за да му напраи кејф на непостоечкиот. :)
 

D_T

Чорбаџи Димко
Член од
8 март 2009
Мислења
2.119
Поени од реакции
1.571
^
Ма што и да направат џабе им е..... вечно ќе им стои белегот и траумите што ги имаат од нас !!! 2500 години си ги носат како украс... Ова вчера легна како дроб у лој, само за да ги потсетиме каде им е местото - уствари таму и отсекогаш им било !!!
Каков одмор бе у Грција - што ви е !!! :cool: Има ли поубаво од Дома :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
PM Gruevski called the Greek Coach late last night, breathed for several seconds and hung up.

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
7 октомври 2008
Мислења
6.055
Поени од реакции
6.443
Незнам дали ова е прострено на темата , многу нараснала изгубив преглед:

Bravo Makedonci, čestitam vam na pobjedi protiv Grčke, svaka čast, i nas hrvate ste dobili jer ste više željeli tu pobijedu i imali vise srca sto je je. Drago mi je da ste pobjedili te Grke jer vas uvijek tlace na razne politicke nacine, kad sam bio u grckoj nisam mogao vjerovat da u EU ima onakav rasizam i fasizam eto jos jednom je Makedonija pobjedila Grcku kao i za vrijeme Filipa II prije 2350 godina poz iz Hrvatske

Значи Хрватите од се што прочитав ептен коректни коментари даваа по сите форуми дури и кога изгубија од нас.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom