Вашето прво сексуално искуство

Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Како се чувствуваше не се срами форум е ова.:D
Ма ти личам дека се срамам? да беше така немаше ич тука да пишувам:pos:а и искрено не знам како се чувствував тогаш не памтам одамна беше.:) а и не ми е важно толку како било зашто после тој пат секогаш било подобро и подобро:pipi:
 
L

.Lost Angel.

Гостин
....so maz mi...pred 4 ipol god...( znaci imam staz 4 ipol god. :icon_redf :icon_mrgr ) paa beshe za nikade ne znaev da se opustam...povishe vikav od strav otkolku od bolka ( sreka sho nemase nikoj doma ) duri mu rekov ej aj da zaebeme sega utre ke produzime :icon_eek: :pos: ...covekov bog zna kolku pati se prepoti , jaden toj :icon_roll i taka ...
Нешто што прв пат го слушам и слатко ме насмеа јаден тој маж твој :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos: стварно извини за ова али се смеам веќе 7 мин и одново го читам и се смеам :pos::pos:
 
Член од
22 август 2011
Мислења
44
Поени од реакции
18
На 17 години, со дечкото со кој сум сеуште.
После многу неуспешни обиди поради мојата неопуштеност и неговата неискусност, конечно успеа благодарение на доброто гане. Од убаини дури и не осетив ни болка ни ништо, после некои 5 минути откако испитав ситуација викам "Абе...абе овој е влезен бе еј!". Ме пукна смеа, потраја уште некоја минута и толку беше.
Беше големо олеснување зошто пред тоа мислев дека сум зацементирана таму доле... али нема нешто што ганенце не може да реши:icon_lol:
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
569
Поени од реакции
339
На 17 години, под ведро небо со дечкото со кој бев во врска неколку месеци :)
 

marjov

Про
Член од
27 јуни 2011
Мислења
133
Поени од реакции
79
Best condoms? Хахахах :) Still waiting... ама убао е и вака:) Ќе си биде кога ќе треба, си ја имам вистинската (најhappyy) :) , без напињање, кога ќе бидне - тогаш :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom