Фан клуб: Милан

Џампаоло?


  • Вкупно гласачи
    55
  • Гласањето е завршено на .
Член од
16 август 2007
Мислења
1.929
Поени од реакции
1.659
Аквилани колку само од вас тука ќе ве демантира сезонава :)
еве јавно кажуем по мене Аквилани ќе биде у состав на годината и стандарден играч у први 11 во Милан !
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.981
Поени од реакции
14.080
хехе... браво бе, на скалата за простоќа се искачи уште десет места погоре... Продолжи така, можеш да стигнеш до првото место...

Јас сум сигурен дека ти само на форуми пишуваш, а не смееш да излезеш од дома, да направиш муабет со луѓе. Освен ако не си Чак Норис, инаку секој ден ќе јадеш ќутек во маало или во кафиќ/кафана поради вакво кретенско однесување. Ароганција и фраерство без покритие секогаш завршуваат погубно...

Ај, сега, иди некате гушне мајка ти, и нека ти кажи колку голем фраер си...
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.448
Поени од реакции
47.274
Aj be mirni, od tolku jadenje gomna nikoj ne mu tekna da ja kaze najubavata vest deneska. Odo na pozajmica vo Lece !!
ааа да си жив и здрав !!!
За мене ова е најголем Мистер Икс и воедно најдобар траснфер на Милан летово.
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Заеби ние што не земавме уште некој играч, него Рома купување...:D
 
P

PewDiePie

Гостин
Јас сум сигурен дека ти само на форуми пишуваш, а не смееш да излезеш од дома, да направиш муабет со луѓе. Освен ако не си Чак Норис, инаку секој ден ќе јадеш ќутек во маало или во кафиќ/кафана поради вакво кретенско однесување. Ароганција и фраерство без покритие секогаш завршуваат погубно...
Излегувам од дома јас дете,ајде ако сакаш да се сретнеме негде па да направиме еден асален муабет.

А не сум ни арогантен ни фраер,али претеруваш со јадење гомна и провоцирање.

Погубно? Како мислиш погубно ај искажи се.
 

Stallion

Папион __ •°
Член од
13 септември 2010
Мислења
1.149
Поени од реакции
908
Зборете што сакате за Одо ама за мене Одо>>>>Антонини + Бонера и како бек и како централен
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.981
Поени од реакции
14.080
Излегувам од дома јас дете,ајде ако сакаш да се сретнеме негде па да направиме еден асален муабет.

А не сум ни арогантен ни фраер,али претеруваш со јадење гомна и провоцирање.

Погубно? Како мислиш погубно ај искажи се.
Излези надвор, однесувај се вака и ќе видиш како е погубно.

П.С. Ти најде да зборуваш за провоцирање и јадење гомна?
 
P

PewDiePie

Гостин
Излези надвор, однесувај се вака и ќе видиш како е погубно.

П.С. Ти најде да зборуваш за провоцирање и јадење гомна?
Абе "пријателе",ти ме цитираш во неколку наврати и сереш за мене,ако имаш некој проблем,кажи ќе го решиме. Ако не одеби и игнорирај ги моите мислења,исто ко што јас ги игнорирам твоите.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.981
Поени од реакции
14.080
Абе "пријателе",ти ме цитираш во неколку наврати и сереш за мене,ако имаш некој проблем,кажи ќе го решиме. Ако не одеби и игнорирај ги моите мислења,исто ко што јас ги игнорирам твоите.
Ако сакаш да не те цитирам тогаш не пишувај на форум или барем не пишувај глупости... Ретко можам да не реагирам на глупости... :)

Отвори си тетратка и пишувај си што сакаш, така никој нема да ти реплицира...
 
P

PewDiePie

Гостин
Ако сакаш да не те цитирам тогаш не пишувај на форум или барем не пишувај глупости... Ретко можам да не реагирам на глупости... :)

Отвори си тетратка и пишувај си што сакаш, така никој нема да ти реплицира...
Стварно,до толку сум ти набил комплекси ?

Дегенче мало. :)
 

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Добро што толку сте против Одо бре? За публиката ли жалите од неговите центар шутови или? Одо е најдобар за резерва, таква резерва тешко се наоѓа, ама сакал да игра прва постава да си ги проба шансите за Еуро 2012... :icon_lol:

Еве добри вести: Биле забележани Кака, Монтоливо, Гансо и Хамшик во Милано на 1-ви Април.
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Стварно,до толку сум ти набил комплекси ?

Дегенче мало. :)
Пријателе аман бе..Ако си за дискусија нормална без навреди и однесување као идиот,дискутирај.Ти си кажуваш твои аргументи,јас мои,другите нивни,споредуваме,дискутираме и никој не те тера да прифатиш нешто туѓо!Мисли си што сакаш ама барем почитувај ги и другите мислења..Ако не си спремен за тоа онда “пукај си у нога“ :pos:
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
Уште 2 саати...верувате уште во чуда или не? Ако ништо друго барем ќе гледаме супер интересна сезона во Италија има многу повеќе звучни имиња од лани
 
Член од
13 август 2008
Мислења
151
Поени од реакции
15
Стварно не сте ми јасни вие незадоволните од трансфер периодот. Да ги донесевме Таиво, Аквилани и Мексес вкупно за 50-60мил. сите ќе кажувавте како Милан сега е многу појак и слично, но само затоа што ни се погоди и вкупно дадовме 6мил. (незнам точно ама 6мил. беа за Аквилани?) сега се жалите како немало засилувања. Реално само Монтоливо и Хамшик беа во игра и донекаде Пасторе, ама кога некој се инаети (претседателите на Фиорентина и Наполи) и кога има клуб како ПСЖ што фрла 40мил. за еден недокажан Пасторе тогаш извлековме најмногу што можеше. Сега супер ќе биде да се земе некој на позајмица до крајот на трансфер периодот (незнам кога завршува, дали во 00:00) и после на зима да се земе некој нон-еу.
Поздрав и оладете малку со препукувања :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom