Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.413
Поени од реакции
37.622
Ајде ајде, 20 години има, неискусен е, со тек на време ќе се среди. А сеа навикнете се на вакви грешки. :) Башка пенал одбрани.
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Добро е добро, можеше и без примен гол. Во второ мора повторно добро да ја контролираме играта, Еванс треба малку да се среди и ќе биде супер.

Се надевам и на гол на Чичарито! (y)
 
A

apidrone

Гостин
Е да бе, Харт коа го прими меѓу нозе од Класнич не се бранеше, сеа Де Геа морал да го одбрани тоа... не разбирам.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Ајде ајде, 20 години има, неискусен е, со тек на време ќе се среди. А сеа навикнете се на вакви грешки. :) Башка пенал одбрани.
ја не го осудувам Де геа.. има време млад е ќе стане одличен голман тоа сигурен сум.. Ама какви тешки удари брани а какви глупи голови прима тоа е чудоневидено!
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.413
Поени од реакции
37.622
ја не го осудувам Де геа.. има време млад е ќе стане голем голам тоа сигурен сум.. Ама какви тешки удари брани а какви глупи голови прима тоа е чудоневидено!
Јбг брат, навикнати сме да го гледаме ВДС како ги фаќа овие топки со една рака, а со друга да потпишува автограми, ама тоа е. :)
 
Член од
16 август 2009
Мислења
2.213
Поени од реакции
1.713
Шо се деси бе, ми закочи линкот на самиот крај, каков гол сме примиле?
 
A

apidrone

Гостин
Еве ви асален линк ама треба да имате сопкаст инсталисано :)
http://www.sportlemon.tv/a-0/4/138/a-53993.html
--- надополнето: Aug 28, 2011 4:01 PM ---
Шо се деси бе, ми закочи линкот на самиот крај, каков гол сме примиле?
Најобичен гол од десно, Волкот ја шутна силно меѓу нозете на Де Геа... Барем јас никаква грешка не гледам од голманот :confused:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.413
Поени од реакции
37.622
Шо се деси бе, ми закочи линкот на самиот крај, каков гол сме примиле?
Глупав гол по земја, шутна Волкот од десна страна, му помина меѓу нозе на Де Геа, можеше да ја фати, ама тоа е...второ полувреме повеќе. :)
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Шо се деси бе, ми закочи линкот на самиот крај, каков гол сме примиле?
Одбраната попушти на крај оставија огромен простор по лева страна кај шо игра Евра.. Волкот сосема сам и му го брзна на Де Геа меѓу нозе..
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
не го напагајте Де Геа млад е не бранел во волку голем клуб голем е притисокот треба да се покаже ау полека ке го биде
 

eternum

-- 21 incoming ? --
Член од
27 јуни 2007
Мислења
1.025
Поени од реакции
1.150
Ај да прекршам нога, ќе пишам за време на утакмица - французинчето нешо ми е "out of space" у последно време, ама не го напаѓам, само период му е ;). Де Геа си е супер, не е битно што прими гол, само да им "клаиме" уште 2-3 и да си ја тераме приказната. C U after the game :cool:
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Ајде во ова темпо само да продужиме и да ги дупиме до крај !!!
 

karan

бивш поет, плукач, вљубеник во слободата
Член од
31 мај 2006
Мислења
3.595
Поени од реакции
2.719
Ова се вика фудбалска бруталност :P

Стварно нема смисла..:D
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Руни! :cuc:А Нани треба да се седне на клупа.. парк нека влезе на негово место!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom