Каде може да најдам? (Општи прашања)

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Moмци и девојки каде да најдам од новите алки на Адидас,не можам да најдам слика,но слични се на овие
Moмци и девојки никој не знае ? :(
Алката значи не е иста како оваа на сликава,туку слична,од тие новите од Адидас или Најк беа,не се сеќавам точно..
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Moмци и девојки никој не знае ? :(
Алката значи не е иста како оваа на сликава,туку слична,од тие новите од Адидас или Најк беа,не се сеќавам точно..
Другар, прашај си во адидас или најк или пак помини во некоја поголема бижутерија. На друго место не знам каде би можело да има :)
 
Член од
30 јули 2011
Мислења
8
Поени од реакции
1
Барам во Охрид 30-40 м2 стан во центарот на градот или близу до ФТУ...?
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Кајганџии
Во Општи муабети ја сместувам темава Општи прашања токму поради фактот што секојдневно се отвараат теми на кои одговорот е еден-два-три збора па потоа темата се заборава и само прават гужви во целиот форум па дури и во кантата :)
Како што кажува самиот наслов, тука ке може да прашуваме за тоа што не го знаеме и ке чекаме некој да одговори :)
Темава да ја отворам ме испирираа некои теми како што беа: Дали има археолози на форумов? Дали има молери? Што е шемење? итн итн па мислам дека за таквите прашања ова би било најсоодветното место :)

п.с. убаво ке беше да ја започнев темава со некое прашање ама не ми текнува во моментов :)

Let's go
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Ај јас да започнам пак со прашање:
Што е тролање?
Не е којзнае што прашањево ама за почеток нека тера :)
Темава треба да се обележи како „ВАЖНА“
Администраторите нека ја сменат ако имаат исто мислење како тебе :) Јас те поддржувам.
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
Ај јас да започнам пак со прашање:
Што е тролање?
Веќе ти одговорив во ЧДА. Даље!

И добро е што ти текна ваква тема да отвориш. Премногу беспотребни теми се отвараа. А за вакви општи прашања тука е секогаш чичко Гугл.
 
B

BrunoFresh

Гостин
Пошо него му објасна, јас незнам и неможам да барам сеа, дали мене ќе ми објасниш што е тролање? :)
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Пошо него му објасна, јас незнам и неможам да барам сеа, дали мене ќе ми објасниш што е тролање? :)
Одговорот :)
Заебавање, дупење, е*ење у здрав мозок, правење будала, мавање ремет, играње к*рац... Ги има колку сакаш. :) Ова е интернет синоним за сите овие.
 
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.059
Поени од реакции
2.684
Мислам дека имаше една тема за видеа кои те инспирираат или слично нешто, ама не можам да ја надам. Anyone?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom