Помош, софтверски проблеми и совети

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
еве ти страница која ќе го направи тоа
тестирав, работи.
Кај мене не работи...

Unsupported File Format

You have uploaded something that media.io doesn’t support yet. Here are the supported formats:

Ако нешто значи,рекордингот ми е сниман со Нокиа телефон и е со екстензија amr.
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
248
Поени од реакции
267
Кај мене не работи...

Unsupported File Format

You have uploaded something that media.io doesn’t support yet. Here are the supported formats:

Ако нешто значи,рекордингот ми е сниман со Нокиа телефон и е со екстензија amr.
Пробај со ова има 15 дена trial ама ако е за еднаш ќе ти заврши работа: http://amr-converter-pro.software.informer.com/download/
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Фала средив со програмчето од Сартан :)
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.760
Поени од реакции
9.882
проб.JPG

Имам со овој ерор проблем..често ми се појавува ие. ерор нид ту клоус.. а иначе ич не користам експлорер
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Имам со овој ерор проблем..често ми се појавува ие. ерор нид ту клоус.. а иначе ич не користам експлорер
Прва проценка е дека вирус е во прашање.
Јас би ја почнал вообичаената постапка за чистење (anti malware, anti virus, anti spyware).
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705


Ај ако може помош?
Ова Anon шо ми го кажа не работи...
any other ideas?
и скенирав немаше вируси, а пред ова да се случи ништо не сум работил, едноставно идам у Downloads и тоа ми се покажува...
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.201
Поени од реакции
14.514
Мене ова пред формат ми го дава, да не си измешал нешто со boot devices?
ако има цд оставено внатре секој пут ќе му го дава ова ако му е оставено фирст бут девајс цд-ром.
ама чим го прочита цд-то и увиди дека не е виндоус системот продужува на 2риот бут девајс кој би требало да му е хард дискот.
Стварно не гледам проблем :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
ако има цд оставено внатре секој пут ќе му го дава ова ако му е оставено фирст бут девајс цд-ром.
ама чим го прочита цд-то и увиди дека не е виндоус системот продужува на 2риот бут девајс кој би требало да му е хард дискот.
Стварно не гледам проблем :D
Нека каже повеќе, да не му седнал некој на ПЦ и пробал да си поигра со биосот :Р
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
WTF????

Јас ништо неможам да приметам од сликава, да објасниш би било супер.

Ти се укочува тука ли?
Мене ова пред формат ми го дава, да не си измешал нешто со boot devices?
Значи ја вчитува матичната и веднаш преминува на ова и тука се укочува, тастатурата несака да работи пробав со две различни тастатури и двете несакаат само едната беше на усб кабел, ЦД-ромот е празен, сестра ми вели дека нема никаде чепкано мада ја не верувам, ја одма би правел формат ама имам многу важни документи во компјутерот.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.201
Поени од реакции
14.514
незнам едино што би ти кажал е пробај врати го (ресетирај) биосот на factory settings ако пакнајќе тогаш нешто ти е поебано со фајловите и мастер бут рекордот пошто тоа е првото што го вчитува што значи тука кочи
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Значи ја вчитува матичната и веднаш преминува на ова и тука се укочува, тастатурата несака да работи пробав со две различни тастатури и двете несакаат само едната беше на усб кабел, ЦД-ромот е празен, сестра ми вели дека нема никаде чепкано мада ја не верувам, ја одма би правел формат ама имам многу важни документи во компјутерот.
А да го извадиш хардот и да одиш да го ставиш кај другар, па да си снимиш цедиња? Не е нешто сложено :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom