Продавам, купувам, менувам...

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
дечки дајте понуда за дора тастатура до 1000ка по нашиве ИТ маркети шо има? не арам нешо посебно ама да не е тастатурана оичен правоаголник само !!!
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
дечки дајте понуда за дора тастатура до 1000ка по нашиве ИТ маркети шо има? не арам нешо посебно ама да не е тастатурана оичен правоаголник само !!!
На старава не ти работи Б? :)

Еве ти три неправоаголни:

Една
Две
Три
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
На старава не ти работи Б? :)

Еве ти три неправоаголни:

Една
Две
Три
старава е цела раштракана после користење 4 години. и мислам редно е да се смени. Д заглавува некад некои не ни пишуваат.. трошки у неа милиарда.. пропаддднати копчиња и така натака :)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
На старава не ти работи Б? :)

Еве ти три неправоаголни:

Една
Две
Три
ја барав третата ама ја немаше никаде.. видов слична во нико ама беше нбекои си 1500 денара а тоа ми беше многу кои за тастатура.. инаку ја видов првата и втората и се мислев која да ја земам и искочи првата.. ама сега некако си викам требаше таа втората али ај бидна.. оваа е заебана малку за пишување али ке се навикам со тек на време ваљда а корун? :)
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
ја барав третата ама ја немаше никаде.. видов слична во нико ама беше нбекои си 1500 денара а тоа ми беше многу кои за тастатура.. инаку ја видов првата и втората и се мислев која да ја земам и искочи првата.. ама сега некако си викам требаше таа втората али ај бидна.. оваа е заебана малку за пишување али ке се навикам со тек на време ваљда а корун? :)
Што има за навикнување? Јас сум на оваа, одлиЌна си е.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
Што има за навикнување? Јас сум на оваа, одлиЌна си е.
некако длабоки се копчињава ептен а и кај шо се црвениве некад знае да заглави прстот помеѓу две па да искуцаш СД или њса и слично. едно време бев навикнат на оние плиткине тастатури и баш ми лежеше на рака и денес коа пробував тоа тастатурите видов дека од една до друга имс тварно голема разлика али ај па ке речам.. ваљда ке ми треба малце време за да ја навикнам.. сеа едно 100тина поста на форумов и ке ја увежбам.. шо викаш на ова ?? :)
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.028
Поени од реакции
2.087
дали некој продава звучна картица од постар компјутер x) ...??
 
Член од
21 јуни 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
kupuvam maticna i procesor AMD,da podrzuva DDR400 ram...pisete mi poraka samo bez zanesuvanje so cifrite
 

...МаКи...

Иван Карадак
Член од
26 ноември 2008
Мислења
45
Поени од реакции
9
дали некој продава звучна картица од постар компјутер x) ...??
За каков слот? Ако е PCI ондак и во тедико да отидеш ке најдеш, ама за ISA слот звучна ке најдеш само на бувљи ;)
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.028
Поени од реакции
2.087
исти се, разликата е едниот има Game and MIDI Interface што никогаш во животот нема да го употребиш ;)
а можам да најдам некој од тие 2 производи по амц , мегасофт или тешко? оти сум од струмица , а ако нема ке идам за скопје :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom