Велес

R

Razorblade Kiss

Гостин
Тогаш тие не се фраери,туку се очајни домаќини.:)
А велешките фраери се држат до блузата _во _пантолони стил.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Да бе јас таму најголем фраер,само во воз кога ги испружував нозете ко газда и се потев,мирисав насекаде.Али мирисав на најубавиот парфем,и сите девојки ми завидуваа што шетав со стил,неодолив за сите девојки пфф се заеабавам.Едноставно ми се свиѓа Велес што е мирен град и нема толку бучава како во Скопје.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Ќе ве замолам да ги намалите муабетите.:)
 

JASMIN

Шехерезада
Член од
10 април 2006
Мислења
480
Поени од реакции
19
Бев викендов на гости во Велес. Ту, шо факман жени беа тоа Велешанките.
Едно корзо ко на црвен тепих на Оскар авордс да шеташ.:):)

И многу ми беше интересно што си шетаа фатени за рака. Две женски, три, четири, си одат и се држат за рака.
?
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Бев викендов на гости во Велес. Ту, шо факман жени беа тоа Велешанките.
Едно корзо ко на црвен тепих на Оскар авордс да шеташ.:):)

И многу ми беше интересно што си шетаа фатени за рака. Две женски, три, четири, си одат и се држат за рака.
?
Тоа од многу олово тежиме, па да има рамнотежа мора некој некого да држи. кој за рака, кој... :kesa: белешанки,абе ај поздрав :pos2:
 
Член од
1 мај 2007
Мислења
18
Поени од реакции
1
Бев викендов на гости во Велес. Ту, шо факман жени беа тоа Велешанките.
Едно корзо ко на црвен тепих на Оскар авордс да шеташ.:):)

И многу ми беше интересно што си шетаа фатени за рака. Две женски, три, четири, си одат и се држат за рака.
?
Објасни ми го поимот факман, ја го знам ама незнам според твоа дефиниција шо значи.
Тоа шо се држат за рака е знак дека пројавуваат бисексуални афинитети, затоа и Дарк Ангел не ти одговори соодветно иако и самата се прокламира као таква.
Нема женско во Велес до 17-18 години шо не сака да допре друго женско за дундето, претпоставувам дека сите шо се држеле за рака биле на таа возраст.
Него зошто не се пријави за Велешката собиранка чим си била у Велес викендов? :nenene:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Јас сега во сабота бев и ми беше второ идење у Велес, затоа што првото ми беше некаде во 5 одделение импресии ми остави второто.
Убав град ведри луѓе и многу расположени велешанки, затоа ќе дојдам пак:tv:
 
С

Сатори

Гостин
Објасни ми го поимот факман, ја го знам ама незнам според твоа дефиниција шо значи.
Тоа шо се држат за рака е знак дека пројавуваат бисексуални афинитети, затоа и Дарк Ангел не ти одговори соодветно иако и самата се прокламира као таква.
Нема женско во Велес до 17-18 години шо не сака да допре друго женско за дундето, претпоставувам дека сите шо се држеле за рака биле на таа возраст.
Него зошто не се пријави за Велешката собиранка чим си била у Велес викендов? :nenene:
А ти па искусен знаеш да кажеш, нели?
Каде ли се криеше до сега не знам? :nesvest:
 
Член од
1 мај 2007
Мислења
18
Поени од реакции
1
Па да ти кажам на толку фатени дундиња знам. Исто така знам дека не се криев у твоето маало, Шорка.
Него чим ти толку знаеш шо не објасниш зошто се држат за рака на таа возраст? Ја постари неам видено.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
се извинувам за офтопиков...

snif напиша:
Објасни ми го поимот факман, ја го знам ама незнам според твоа дефиниција шо значи.
Тоа шо се држат за рака е знак дека пројавуваат бисексуални афинитети, затоа и Дарк Ангел не ти одговори соодветно иако и самата се прокламира као таква.
Нема женско во Велес до 17-18 години шо не сака да допре друго женско за дундето, претпоставувам дека сите шо се држеле за рака биле на таа возраст

1.Господине психијатар само во Велес ли девојчињата се држат за рака?:retard
2.Теоријава дека држењето за рака на девојки е поради бисексуланите склоности ти Вришти :wink: (го има ова дробено по темите,слободно читни нешто пред да тропаш од ракав)
3.А претпоставката дека сите што се држеле за рака се на таа возраст...замисли пак грешиш :) од мојата генерација уште се држат за рака (вклучувајќи ме и мене) а не се лезбејки,ни бисексуалки.Гарантирано :wink:

snif напиша:
Па да ти кажам на толку фатени дундиња знам.
Еве оргинал велешанец,главна карактеристика им е Се знаат,ама буквално се:wink: и фали ме усто оти ќе те раскинам :)

snif напиша:
Исто така знам дека не се криев у твоето маало, Шорка.
Него чим ти толку знаеш шо не објасниш зошто се држат за рака на таа возраст? Ја постари неам видено.
Чим немаш видено излези и добро погледај,сигурно ќе видиш некои,ама само треба да излезеш:wink:
 
Член од
1 мај 2007
Мислења
18
Поени од реакции
1
и јас се извинувам за офтопиков...

Амори сеа ја тебе да ти кажам нешо (велешкото де соило).

1.Господине психијатар само во Велес ли девојчињата се држат за рака?:retard
2.Теоријава дека држењето за рака на девојки е поради бисексуланите склоности ти Вришти :wink: (го има ова дробено по темите,слободно читни нешто пред да тропаш од ракав)
3.А претпоставката дека сите што се држеле за рака се на таа возраст...замисли пак грешиш :) од мојата генерација уште се држат за рака (вклучувајќи ме и мене) а не се лезбејки,ни бисексуалки.Гарантирано :wink:
Моја теорија, шо ти е гајле тебе од каде е и зошо ми вришти.
Покажи ги со прст кој се тие од твоа генерација шо се држат уште за рака мора да ги знам?


Еве оргинал велешанец,главна карактеристика им е Се знаат,ама буквално се:wink: и фали ме усто оти ќе те раскинам :)
Од каде па ти ПА знаеш дека јас незнам и дека не е точно?


Чим немаш видено излези и добро погледај,сигурно ќе видиш некои,ама само треба да излезеш:wink:
Случајно да не живееш у Скопје у последно време?


Него доста намигнуваш ќе си ја расипеш шминката.

Гра.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Оф
Леле ама ми ја направи,ме закопа:retard Јас се извинувам на мојата лоша проценкa,судејќи по твоето објаснување,еве ќе се поправам...snif знае СЕ и Сета ја разбира :)

Он
Велешани секогаш знаат се,едни од најизживеаните луѓе на планетава се.Нели Велешани?
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
офф топик:

СкајДог, Брн84, Гижо, Саладин и Тончи... аххх што ви направија овие Велешанки... не жалам за тоа што нема да дојдам со вас вечер, убаво поминете си. Јас ветувам дека од следниот месец кога ке се постабилизирам малце скоро секој викенд кога ке бидам слободен ке доагам во Велес да му правам друштво на Скај Дог, додека го служи воениот рок.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
офф топик:

СкајДог, Брн84, Гижо, Саладин и Тончи... аххх што ви направија овие Велешанки... не жалам за тоа што нема да дојдам со вас вечер, убаво поминете си. Јас ветувам дека од следниот месец кога ке се постабилизирам малце скоро секој викенд кога ке бидам слободен ке доагам во Велес да му правам друштво на Скај Дог, додека го служи воениот рок.
Да де и ние ради тоа ќе идеме секој викенд!
 
Член од
1 мај 2007
Мислења
18
Поени од реакции
1
Оф
Леле ама ми ја направи,ме закопа:retard Јас се извинувам на мојата лоша проценкa,судејќи по твоето објаснување,еве ќе се поправам...snif знае СЕ и Сета ја разбира :)

Он
Велешани секогаш знаат се,едни од најизживеаните луѓе на планетава се.Нели Велешани?
Оф
Тоа е тоа, чорба.

Он
Точно.


Урда.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom