Економски факултет (reloaded)

Член од
28 јануари 2010
Мислења
63
Поени од реакции
1
Менаџмент на човечки ресурси дава копија од кејсовите на колоквиум ко што правеше Шуклев, или па мора книга да се носи?!? Прашувам за да знам дали да купам оригинал или копија ќе заврши работа !!
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
Менаџмент на човечки ресурси дава копија од кејсовите на колоквиум ко што правеше Шуклев, или па мора книга да се носи?!? Прашувам за да знам дали да купам оригинал или копија ќе заврши работа !!
Не бери гајле.Носи копија.Никој ништо нема да ти забележи.:salut:
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Има ли некој што писува све кај калина и оди често на предавања?
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Менаџмент на човечки ресурси дава копија од кејсовите на колоквиум ко што правеше Шуклев, или па мора книга да се носи?!? Прашувам за да знам дали да купам оригинал или копија ќе заврши работа !!
денес на вежби асистентот кажа дека не даваат на колоквиум копија од кејсови а дали може копирана книга не спомна
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
ima nekoj da prodava MCR kniga?! a nekoj da bide fin i da ja prikachi skriptata?! :D blagodarimeee !!!!!!!!!
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Едит: Асистентката Марија(или пак Драган) - статистика каде држи вежби?
Мислам дека веќе не држат вежби тие, минатиот пат демонстратори беа, зашто Драган веќе стана професор и сега предава на едната група.
 
Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Знае некој како се вика проферсорката Интернет Маркетинг, по можност и mail да пише... ??
 
Член од
13 март 2010
Мислења
56
Поени од реакции
8
Koleske, ke mozes da mi kazes sto treba i sto ne treba da se uci po statistika? Ne baram vo detali. Opsto kolku da znam na sto da obrnam vnimanie.

--- надополнето ---

Po ekonomika na pretprijatija ima testovi vo Mavrovka(vo Libro).
 

Vk111

B4 I FU RU 18
Член од
2 јули 2010
Мислења
118
Поени од реакции
6
Има некој сто слушаше микроекономија годинава , и уште ги чува матерјалите ( тетратка , домашни , дополнителни матерјали )?
Ако има , ве молам пишете ми.
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
koga se vezbite po menagment na covecki resursi i dali nekoj ima izbrano upravuvanje so promeni i bil na predavanje da mi kaze sto kako i od kade da se uci i kako ke bide kolokviumot
 

асфалт

UNCENSORED
Член од
8 август 2005
Мислења
804
Поени од реакции
23
Да не знае некој дали закажа колоквиум Логистика или Веб Дизајн и кога?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom