Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.388
Поени од реакции
25.180
Ме интересира дали при уписот на нов семестар морам да се запишам јас лично или може за мене тоа да го стори некој друг, да ме запише ?
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Ме интересира дали при уписот на нов семестар морам да се запишам јас лично или може за мене тоа да го стори некој друг, да ме запише ?
Дај индекс на друг и ке ти средат работа.
 
Член од
26 јануари 2011
Мислења
76
Поени од реакции
4
Ke pocneme so nastava vo ponedelnik ili vo vtornik i da ve prasam dali angliski 1 e lesen predmet ili ima i polesni i plus uste nesto dali kartickive se za evidencija i za na kraj dali statistika e tezok predmet(e-biznis)
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ај те молам постирај линк :smir: ја не можев да се снајдам.
http://www.eccf.ukim.edu.mk/files/studentski/rasporedi/Konecen raspored- leten2011.xls

Ke pocneme so nastava vo ponedelnik ili vo vtornik i da ve prasam dali angliski 1 e lesen predmet ili ima i polesni i plus uste nesto dali kartickive se za evidencija i za na kraj dali statistika e tezok predmet(e-biznis)
Беше едно 100 пати кажано дека се почнува на 1ви февруари = вторник.

Исто така 100 пати кажано дека англиски 1 е лесен предмет, освен ако си ептен труп англиски и не знаеш 2 збора.

Веројатно ќе бидат за евиденција.
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
До мене е или на распоредот стварно го нема МЧР ?



го најдов :smir:
 
Член од
1 септември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
2
Ај некој што ги има слушано:
-меѓународна економија
-менаџмент на мал бизнис
-менаџмент на човечки ресурси
да ми каже за нив нешто(тешки,лесни,обемни,полесно на испит...)
и предлог за изборен предмет освен англиски.Поздрав:smir:
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
Англиски јазик 2 пишале оцени ќе се даваат во ПРОСТОРИИТЕ НА ЕКОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ !! да да ... мн убаво објаснето .. една просторија има само ОМГ !! Некој да не знае каде?
 
Член од
16 октомври 2010
Мислења
72
Поени од реакции
9
Прашање...

Ќе ми прават ли проблеми за редовност, ако одам на предавања на други департмани, а не на својот? Распоредов не ми е баш по мерка :).

И нешто во врска со изборните...

Државна регулација и девизна политика ми делуваат интересно. Океј се...или да си земам менаџмент на човечки ресурси? :)
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
http://www.eccf.ukim.edu.mk/files/studentski/rasporedi/Konecen raspored- leten2011.xls



Беше едно 100 пати кажано дека се почнува на 1ви февруари = вторник.

Исто така 100 пати кажано дека англиски 1 е лесен предмет, освен ако си ептен труп англиски и не знаеш 2 збора.

Веројатно ќе бидат за евиденција.
Е ај уште пиши ако сакаш за Англиски 1 дали треба да идеме на предавања за да полагаме преку колоквиуми. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom