Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
15 септември 2010
Мислења
74
Поени од реакции
2
Kolegi imam edno prasanje do vas. Dali prof.po statistika ima obicaj da ja spusta granicata na dopolnitelen ispit t.e. vo momentot da im dozvoli da polagaat i tie sto nemaat pravo vrz osnova na prvicnite rezultati a se blisko do granicata za dopolnitelen...? Se slucilo li takvo nesto do sega? I ako da, do kolku boda spusta. Pls odgovorete sto,kako.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.151
Поени од реакции
870
Абе по се ти се бара задолжително присуство, твое е дали ќе одиш или не :pos: Мислам со воведувањето на картичките ќе биде стварно доста зезнато. Сепак за Деловно Планирање знам дека Шуклев пушта списоци, за ова другово не знам што да ти кажам. И патем да не знае некој кога ќе ни ги даваат фамозните картички.
Ај кога ќе ви ги даваат ама...
Има уште некој покрај мене што воопшто не се има сликано? :pos:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.151
Поени од реакции
870
Аха аха и ја се неам сликано... :pos::pos::pos:
За нас не важи присуството ние можеме коа сакаме :pos:
Него шала на страна, јас ги прашував и на студентски немаа благе везе, еден колега рече во некое студио во Бисер да сме оделе ама не беше сигурен, а мене не ми се шпарта баш до таму за џабе.
 
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640
За нас не важи присуството ние можеме коа сакаме :pos:
Него шала на страна, јас ги прашував и на студентски немаа благе везе, еден колега рече во некое студио во Бисер да сме оделе ама не беше сигурен, а мене не ми се шпарта баш до таму за џабе.
Ја веќе две години сум вонреден, што qур ми е мене таква картица? Ељектронски индекс, бре бре, кај ќе ми пишат оцена на тој ељектронски индекс??? :pos::pos::pos: Блесав факс ќе напраи блесави работи само да не биде трн во око на другите "понапредни" факсои, ем сум вонреден ем на испит полагам и пак поени ми фалат од присуство и презентирање, како бре тоа? :tapp: Столи ме бојка мене, јас сум си вонреден. :pipi:
 
Член од
21 јануари 2011
Мислења
13
Поени од реакции
0
Денес полагав еколошки менаџмент цел испит, имаше 4 прашања од кои 3 ги одговорив целосно, а едното воопшто,
дали некој знае дали пушта со 3 одоговорени? Некои ми викаат дека морало сите 4 за да поминеш :toe:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
aj ako moze edna informacija, za seminarska po finansisko smetkovodstvo sto treba da se napravi, kolkava treba da bide i do koga da se predade, fala odnapred :):):):pipi:
 
Член од
22 јануари 2011
Мислења
23
Поени од реакции
0
decki ... da ne se znae za angliski koga ke se zemaat oceni .. istaknaa li konecno ili ne?
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Да прашам кога ќе запишуваме летен семестар освен партиципација што друго треба да се уплати?
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
Највероватно утре, денес немаше

Ова математика? Мора да има додека трае испитната сесија?

Инаку да прашам за сметководство испитот, доволни ли си дефинициите од збирката да ги учиме за прв колоквиум и + некои книжења што има? Пак од понудените одговори има само еден точен?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom