Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.310
Поени од реакции
15.544
Боби[Мкд];3987238 напиша:
Шо мојт сметководство да паднит од долгорочни обврски?:razz:
Мојт долгорочни обврски да ти паднит, за краткорочно обврски од таа тема не се паѓа :icon_lol:
Абе оваа последнава тема од сметководство скратена е или .....?
Дај кажете ми дека не треба и таа да се учи, стварно не можам више :toe:
Лани од таа тема се падна едно прашање ми се чини, максимум две.
Учете карактеристики за финансиско и управувачко сметководство(сметководство на трошоци), и разликите помеѓу тие две. Мислам тоа само се падна.
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
Боби[Мкд];3987499 напиша:
Учи и тоа колешке. Јбг.



Се видело нашево.
Абе Да не има можност пак да ни се падне за тие претплати ова она , со адџустирање , зш у збирката под крат.обвски има примери и затоа ... ако некој друг знае нека пише :)
 
Член од
31 јули 2010
Мислења
111
Поени од реакции
23
Ај на некој колега шо му идат задачите по финансиски ако може да објасни како се решават:

Од Глава 10 : 4та и 5та задача
Од Глава 14 : 6та задача

Фала однапред
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
Znae nekoj da ne prepraven terminot po sociologija za utre?!?!?! ostanuva 8:30???? aj ako ide nekoj na fax pls neka vidi :))))
 
Член од
28 декември 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
Smetkovodstvo bese katastrofa..ne mi se veruva kako mozese takvi zadaci da dade...vrska nemase:tapp::place:bas prijatno ne iznenadi pred nova goidna
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Smetkovodstvo bese katastrofa..ne mi se veruva kako mozese takvi zadaci da dade...vrska nemase:tapp::place:bas prijatno ne iznenadi pred nova goidna
Ја мислам дека Бене ви кажа што да си очекувате. Марина и се е можно! Ајде ако не е успешен, се спушта граница доста, нека ве теши тоа:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom