Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
^^^
Ем, професорката се вика Зорица Божиновска Лазаревска :)
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
Фала Маја.
Ако знае некој основи на сметководство кој е професор/ка што треба да стои во пријавата нека пише. BTW ја цело време мислев дека е професор, прв пат слушам за професорКА :icon_conf
Професорката изгледа е оваа...
http://www.eccf.ukim.edu.mk/za-fakultetot/nastaven-kadar/bozinovska-lazarevska-zorica
Има и професор, сеа не знам дали го предава сеуште предметов... Љубиша Јаневски.

Патем, да не знае некој кои табели и слики не треба да се учат по Стратегиски?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Зашто колега не сум изненадена, дека ти одговори и се заинтригира за наградата, значи баш ти од сите членови.
И не се секирај ќе ти ја врачам наградата, ако не ти е веќе врачена,провери си.
И мислам дека цели три страни за дали треба 16 глава или не по макроекономија е претеризам.
Во иднина се надевам дека толку билдање мускули и дудлање нема да биде потребно.
Благодариме

--- надополнето ---

Ти па најде да збориш, ја си стојам увек на зборот, ти бар најдобро треба да знаеш, ај сеа не се праи:smir:
Koleske,kazi mi ti zosto ne si iznenadena?A za nagradata,nemase potreba od nikakva nagrada,jas nudam bezuslovna pomos,ne sum od korist ko tebe :)A za toa so muskulite,gledajki gi slikite koleske te zamisluvav tebe,pa ako sakas mozes da mi daes tvoja slika za da nemoram vekje da te zamisluvam ili pak da se vidime,za da bidam posteden od bildanje muskuli,ke si pomineme ubavo veruvam i ke bidam nezen kon tebe,veruvaj nema da zazalis:pipi::back::back::back:

--- надополнето ---

Обратно била :):):)
A be ti idi uci,dosta mi kazuvas kako bila :nesvest: :) :pipi:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.296
Поени од реакции
15.514
Koleske,kazi mi ti zosto ne si iznenadena?A za nagradata,nemase potreba od nikakva nagrada,jas nudam bezuslovna pomos,ne sum od korist ko tebe :)A za toa so muskulite,gledajki gi slikite koleske te zamisluvav tebe,pa ako sakas mozes da mi daes tvoja slika za da nemoram vekje da te zamisluvam ili pak da se vidime,za da bidam posteden od bildanje muskuli,ke si pomineme ubavo veruvam i ke bidam nezen kon tebe,veruvaj nema da zazalis:pipi::back::back::back:
You just don't get it, do you?
 
Член од
26 октомври 2010
Мислења
90
Поени од реакции
4
Добро бе лани тие што беа прва година не го труеа вака форумов wat is this?
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Значи, Е-бизнис се кај професорката како што разбрав?
Тотално е неважно кај кого го пријавуваш испитот. Бирај. Иако и двајцата не претставуваат некоја голема разлика.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Абе не ја уништувајте темава, ако фати некој да чита ќе помисли економистиве во Македонија се стварно ретардирани. На образование подфорумов итно му треба добар модератор, по можност економист xD. Најдобра опција мумијата, најлоша, уммм овој што бара трофеи. :)


Него да прашам за трговско право, нешто денес спомна професорот за некоја тема од која нема да има прашања, и тие што полагале трговско, како е тежината на вториов во однос на првиот?

--- надополнето ---

Абе не ја уништувајте темава, ако фати некој да чита ќе помисли економистиве во Македонија се стварно ретардирани. На образование подфорумов итно му треба добар модератор, по можност економист xD. Најдобра опција мумијата, најлоша, уммм овој што бара трофеи. :)


Него да прашам за трговско право, нешто денес спомна професорот за некоја тема од која нема да има прашања, и тие што полагале трговско, како е тежината на вториов во однос на првиот?
 

Џек

Мастер!?
Член од
8 март 2009
Мислења
84
Поени од реакции
2
@БобиМкд

Делот за чек не е потребен, има и известување на Zephyr од асистенстката ако сакаш да провериш :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Koleske,kazi mi ti zosto ne si iznenadena?A za nagradata,nemase potreba od nikakva nagrada,jas nudam bezuslovna pomos,ne sum od korist ko tebe :)A za toa so muskulite,gledajki gi slikite koleske te zamisluvav tebe,pa ako sakas mozes da mi daes tvoja slika za da nemoram vekje da te zamisluvam ili pak da se vidime,za da bidam posteden od bildanje muskuli,ke si pomineme ubavo veruvam i ke bidam nezen kon tebe,veruvaj nema da zazalis:pipi::back::back::back:

--- надополнето ---


A be ti idi uci,dosta mi kazuvas kako bila :nesvest: :) :pipi:
Баниран 3 дена поради константен оф-топик.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom