Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Вториот колоквиум маркетинг е на 27ми, понеделник
Рокот за предавање на трудот е 6, исто така понеделник.
 
Член од
30 ноември 2010
Мислења
53
Поени од реакции
3
AJde kolegi da Ve zamolam pomos nesto promocija prasanja za vtor kolokvium ili pak skripta .....ne mi se uci waaaaaaaa:(
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Vo cetrvtok treba da se vratat listovite :)
Pa sea li mi kazuvate be,ccccc,a taman se spremiv da idam utre na fax:)Ali moze da mu tekne da dae utre listovi za drugava tema,moze ni prai finti,si vika utre nema da dojdat,deka listovite treba u cetvrtok da se vratat,a retko dava listovi novi pred starite da mu gi vratime:pipi::vozbud:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.199
Поени од реакции
917
А некој да не знае каде треба да се обратиме за да го објавиме изгубениот индекс во весник???
Треба да отидеш во редакцијата на некој весник (еве на Дневник редакцијата е до студентскиот Кузман, во зградата на поранешен Цептер) и таму ќе дадеш оглас и тие ќе ти дадат нешто како потврда и можеш со таа потврда да одиш на фах (не мора да чекаш да го објават огласот во весник, јас последен пат кога огласував огласот воопшто не ни излезе во весник) и тие од таму после ќе ти кажат што да правиш, веројатно ќе треба нешто да уплатиш таму и да одиш по професори да ти ги впишат оценките повторно :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Kolegi,kako denes na makro,da ne mu tekna da dae list,ili da ne kaza nesto vazno?:):):)
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
ima li nekoj sto gi ima izraboteno vezbite po e-biznis da mi pojasni malce za kakvi vezbi stanuva zbor...aj ve molam:smir:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
ima li nekoj sto gi ima izraboteno vezbite po e-biznis da mi pojasni malce za kakvi vezbi stanuva zbor...aj ve molam:smir:
Pa,jas gi izrabotiv minatata godina,ako zboris za tie vezbi sto se pravat sekoja nedela,i se rabotat grupno i ke vi dae nekoja zadaca Mijalce i cepkate niz net i takvi gluposti,ama tie pocnaa negde oktomvri,tebe neznam so ti teknalo tolku kasno da prasas za niv:):):)))))
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
144
Поени од реакции
0
Pa,jas gi izrabotiv minatata godina,ako zboris za tie vezbi sto se pravat sekoja nedela,i se rabotat grupno i ke vi dae nekoja zadaca Mijalce i cepkate niz net i takvi gluposti,ama tie pocnaa negde oktomvri,tebe neznam so ti teknalo tolku kasno da prasas za niv:):):)))))

epa vonreden sum i ne mi se izraboteni a trebe da gi izrabotam pa me interesira kakvi vezbi se otprilika...mozes li nesto podetalno da mi kazes?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom